Ping – nowa aplikacja z minimalistyczną funkcjonalnością

Ping – nowa aplikacja z minimalistyczną funkcjonalnością

Jeśli lubicie minimalizm i ciekawe aplikacje, to w sieci pojawiło się właśnie coś dla was. Ping to program, który ma tylko jedno zadanie – informować nas w prosty sposób o rzeczach, którymi naprawdę się interesujemy.

Wystarczy zainstalować Ping i wybrać interesujące nas tematy. Do wyboru są m.in. aplikacje warte sprawdzenia, filmy, które warto zobaczyć, aktualizację pogody czy najważniejsze informacje ze świata. Po wybraniu zakresu interesujących nas wydarzeń aplikacja będzie wysyłała powiadomienia, gdy coś ważnego dla nas się wydarzy.

Ping na Androida

Ping ma naprawdę minimalistyczny wygląd, co wielu użytkownikom na pewno się spodoba. Aplikacja została wydana zarówno na Androida, jak i iOS-a. Co ciekawe, za jej stworzeniem stoją te same osoby, które stworzyły Secret – aplikację do anonimowego dzielenia się tajemnicami.

Czy warto spróbować Ping? Jeśli jesteście ciekawi nowości i nie przeszkadza wam minimalistyczny wygląd, to zdecydowanie tak. Od was zależy, czy długo przy niej zostaniecie. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play i App Store.

Źródło: iamping

Zobacz także:

Fitness i Workout – dwie nowe aplikacje dla iOS

Nowe trendy: La-La, czyli muzyczne wiadomości

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji