Piekielny przybornik, czyli dodatki do Diablo 3

Piekielny przybornik, czyli dodatki do Diablo 3

Ikona Diablo 3Szaleństwo Diablo 3 trwa w najlepsze! Niektórzy szczęściarze  zapewne pewnie pokonali już Pana Ciemności co najmniej raz. Z myślą o nich oraz tych, którzy jeszcze prowadzą walkę z siłami zła, postanowiłem podsumować ważne programy i dodatki, mniej lub bardziej związane z Diablo 3. Każdy fan powinien tutaj znaleźć coś dla siebie!

Po pierwsze, warto mieć samą grę! O jej świetności nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Pobrać ją możecie z Softonic, klikając w linki poniżej. Pamiętajcie, że do uruchomienia gry trzeba kupić cyfrowy klucz oraz mieć konto na Battle.Net:

Jak już będziecie właścicielami oficjalnej, pełnej i legalnej wersji gry od razu zainstalujcie pierwszego, najważniejszego patcha. Rozwiązuje on najpoważniejsze problemy pierwszego wydania.

Jeśli masz telefon z Androidem, koniecznie pobierz Diablo 3 Guide. Jeśli nie masz telefonu z Androidem, nie przejmuje się 🙂 Możesz wypróbować aplikację BlueStack App Player (tutaj opisałem jak ona działa) i instalować aplikacje z Androida także na Windows!

Jeśli wiesz jak bardzo serwery Diablo 3 mogą być irytujące, sprawdź Diablo 3 Server Checker. Ta aplikacja na Android i pozwoli Ci sprawdzić w jakiej kondycji są łącza Blizzarda.

Grasz w drużynie? Wypróbuj jeden z tych programów służących do komunikacji podczas grania online:

Na koniec coś dla fanów oprawy graficznej Diablo:

To na razie wszystko, ale znając życie wkrótce pojawi się mnóstwo innych, ciekawych dodatków. Na pewno je dla Was znajdziemy!

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy