PES 2014 – zobacz wideo i szczegóły gry

PES 2014 – zobacz wideo i szczegóły gry

Ostatnio trochę pisałem o serii FIFA, ale doskonale wiem, że równie popularny jest Pro Evolution Soccer. Dlatego dzisiaj mamy dla Was fajne wideo, oraz krótki opis nowości, jakie znajdziecie w PES 2014.

Wideo to prawie 7 minut rozległego opisu nowych funkcji w grze. Na początku możemy zobaczyć, że grafika ulegnie znacznej poprawie. Trzeba przyznać, że szczegóły są na naprawdę wysokim poziomie. Widać nawet żyły, czy strugi potu spływające po twarzach sportowców. Najbardziej podoba mi się to w jaki sposób światło odbija się od pokazywanych obiektów – to robi naprawdę ogromne wrażenie! Wszystko to za sprawą Fox Engine.

Pro Evolution Soccer 2014

Dużą część filmu poświęcono technice “TrueBall Tech“. Dzięki niej gracz będzie miał dużo więcej możliwości kontroli nad piłką. Pole manewru wokół zawodnika to całe 360 stopni w odległości do kilku metrów od gracza. W tym “prywatnym” zasięgu gracze będą mogli wykonać znacznie więcej akcji – dryblować, wypuszczać futbolówkę czy blokować ją. W centrum wspomnianego “TrueBall Tech” zawsze będzie piłka. Nie jest żadną tajemnicą, że ta zmiana ucieszy najbardziej graczy, którzy są dobrzy technicznie.

Reszta wideo zapowiada zmiany w AI drużyny (gra zespołowa i motywacja) czy Player ID. Wszystko to zapowiada się oczywiście świetnie. Miejmy nadzieję, że w praktyce nie będzie gorzej. Wygląda na to, że rywalizacja pomiędzy PES i FIFA osiągnęła najwyższy możliwy poziom. Przynajmniej do następnego roku…

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Źródło

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji