Reklama

Oglądacie czasem telewizję? Oto 5 aplikacji na Android, które Wam w tym pomogą

Oglądacie czasem telewizję? Oto 5 aplikacji na Android, które Wam w tym pomogą

Oglądasz jeszcze telewizję?! Przecież wszystko i tak znajdziesz w Internecie! To prawda, ale niechaj ten pierwszy rzuci kamieniem, kto od czasu do czasu nie lubi zasiąść przed tym pudłem i obejrzeć sobie jakiś program, dokument ,czy film. W końcu, zawsze znajdzie się coś ciekawego do zobaczenia. Tylko, skąd wiedzieć co obejrzeć? Dawniej kupowało się papierowe gazetki lub sprawdzało telegazetę. Ale mamy XXI wiek i erę smartfonów oraz aplikacji. Jeżeli więc chcecie sprawdzić, co można zobaczyć w TV, oto lista 5 darmowych aplikacji na Android, które Wam w tym pomogą.

Program TV

Program TV na AndroidZnacie portal Wirtualna Polska? Zapewne tak. Nie zdziwi więc Was fakt, że Wirtualna Polska wydała swoją aplikację na Android – Program TV. Dzięki niej możecie na bieżąco sprawdzać, co w danej chwili leci w telewizji. Jeżeli jakiś program Wam się spodoba, to Program TV umożliwi Wam dodanie przypomnienia o nim. Poza tym, aplikacja ma czytelny i prosty w obsłudze interfejs, dzięki któremu szybko i bez trudu wypatrzycie swoje ulubione programy.

Pobierz Program TV na Android

Program TV Telemagazyn

Program TV Telemagazyn na AndroidKolejną aplikacją do przeglądania programu stacji telewizyjnych jest Program TV Telemagazyn. Również dzięki niej można sprawdzać aktualną oś czasu dla lecących programów. Aplikacja może pochwalić się także możliwością wyboru blisko 300 kanałów, a także trybem offline, który pomoże w zaoszczędzeniu transferu danych.

Pobierz Program TV Telemagazyn na Android

Program TV – Kropka TV

Program TV - Kropka TV na AndroidProgram TV – Kropka TV niewiele się różni od wcześniej wymienionych aplikacji. Dużą zaletą jest bardzo czytelny interfejs, który od razu wita nas propozycjami ciekawych programów. Dla tych, którzy posiadają tablet z Android, nie bez znaczenia będzie również fakt, że Program TV – Kropka TV dobrze wygląda także na większych ekranach.

Pobierz Program TV – Kropka TV na Android

TV Guide TIVIKO

TV Guide TIVIKO na AndroidTV Guide TIVIKO to prawdziwy agregator informacji o programach TV. Aplikacja umożliwia pobranie rozpiski dla setek kanałów z przeróżnych krajów. Dzięki temu dowiecie się, nie tylko, co leci na „Jedynce”, ale również, co ma do zaoferowania, na przykład telewizja angielska. Oczywiście, także za pomocą TV Guide TIVIKO można ustawiać alarmy. Poza tym, aplikacja odsyła do serwisów z recenzjami programów i filmów, jak chociażby do IMDB.

Pobierz TV Guide TIVIKO na Android

Filmweb

Filmweb na AndroidChoć w sklepie Google Play istnieje przebogata oferta aplikacji do sprawdzania programów TV, to niekoniecznie trzeba pobierać program przeznaczony tylko do tego celu. Dobrym przykładem jest tutaj Filmweb. Jest to aplikacja stworzona na potrzeby najpopularniejszego w Polsce serwisu o filmach – Filmweb.pl. Wśród jej licznych funkcji znajdziemy również tą do przeglądania programów TV. Wystarczy wybrać ulubione kanały, a wyniki zostaną przefiltrowane przez kategorie, takie jak: film, serial czy sport.

Pobierz Filmweb na Android

Jakich Wy używacie aplikacji do sprawdzania programu TV? A może w ogóle już nie oglądacie telewizji?

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama