Reklama

Artykuł

Sprawdź nowe gry od Rovio!

Paweł Kański

Opublikowany

Wygląda na to, że fińskie studio Rovio odpowiedzialne za Angry Birds, nie zwalnia tempa. Niedawno zapowiedziano nową grę z cyklu Angry Birds, a teraz wydano właśnie Icebreaker: A Viking Voyage. Co prawda autorem gry jest firma Nitrome, ale została onawydana pod czujnym okiem Rovio Starts – inkubatora dla młodych firm. Na razie można ją pobrać na iPhone oraz iPad, ale na pewno wkrótce zostanie udostępniona także dla Androida.

Czym jest Icebreaker: A Viking Voyage? To produkcja oparta na flaszowej grze o tym samym tytule. Zadaniem gracza jest uwolnienie tytułowych wikingów z pułapek oraz dostarczenie ich bezpiecznie na statek. W tym celu trzeba pokonać wiele mechanicznych przeszkód, mając na uwadze prawa fizyki. Jeśli lubicie gry w stylu Amazing Alex lub Bad Piggies, to i ta powinna przypaść Wam do gustu!

Rovio zapowiedziało też inną grę od Rovio Stars. Nazywa się Tiny Thief i sądząc po tym wideo, jest grą przygodową z naciskiem na rozwiązywanie zagadek. Nie znamy jeszcze daty premiery, ale wiemy, że gra pojawi się zarówno na iOS jak i na Android. Wygląda przyzwoicie!

Jak się Wam podobają takie propozycje?

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować