Gazeta Wyborcza na Androida została odświeżona!

Gazeta Wyborcza na Androida została odświeżona!

Jeżeli czytacie Gazetę Wyborczą, to ta wiadomość na pewno Was ucieszy. Aplikacja mobilna Gazety Wyborczej na Androida dostała właśnie potężna aktualizację, która zupełnie ją odmieniła. To, czym od prawie pół roku mogą cieszyć się użytkownicy iOS-a, nareszcie trafiło również na system mobilny od Google’a.

Nowa wersja aplikacji Gazeta Wyborcza na Android o numerze 2.3.0 wprowadza szereg nowych funkcji. Wśród nich znajdziecie:

  • tryb offline,
  • dwa tryby działania aplikacji,
  • dostęp do wydań lokalnych,
  • funkcje dzielenia się treściami,
  • schowek,
  • zupełnie nowy wygląd.

Użytkownicy Gazety Wyborczej bez wątpienia ucieszą się z trybu offline i dwóch modułów wyświetlania treści. W trybie Z Gazety znajdziecie treści prosto z papierowego wydania dziennika, jak również wydania lokalne czy dostęp do tygodników. Jednak za darmo da się wyświetlić tylko niektóre artykuły, za resztę należy zapłacić. W trybie Z ostatniej chwili wyświetlane są newsy ze strony internetowej. Również nowy wygląd aplikacji prezentuje się dobrze i schludnie, umilając korzystanie z niej.

Gazeta Wyborcza do tej pory dostępna była na tablety z Androidem, nowa wersja pozwala na korzystanie z niej również na smartfonach.

Aktualizacja aplikacji to dobry ruch ze strony Wyborczej, gdyż wprowadza ona unifikację wersji mobilnych na różne systemy. Dobrze, że Gazeta Wyborcza w końcu doczekała się nowej wersji, choć trzeba było na nią nieco poczekać.

Zobacz także:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji