Reklama

Nokia Normandy z Androidem już do kupienia w … Wietnamie

Nokia Normandy z Androidem już do kupienia w … Wietnamie

Mityczny telefon, Nokia Normandy z systemem Android, pojawił się już w sprzedaży. Niestety tylko w wietnamskim sklepie online, co na pewno utrudni szybkie zweryfikowanie prawdziwości i działania urządzenia. Jeśli sklep faktycznie posiada tego smartfona i nie jest to żaden chwyt marketingowy, wkrótce dostaniemy pierwsze wiadomości o tym jak działa system Android na telefonach Nokia.

O Normandy pisaliśmy już kilka razy. Smartfon ma obsługiwać dwie karty Sim, czterocalowy ekran i posiadać aparat o rozdzielczości 5 megapikseli. Tym wszystkim ma rządzić Android w wersji KitKat 4.4 z dostępem do wszystkich niezbędnych narzędzi Google Gmail, Google Play, Search itd.

W jaki sposób Nokii udało się wydać telefon z systemem od Google? Tego na razie nie wiemy i dopóki któraś z firm nie wyda oficjalnego potwierdzenia lub zaprzeczenia, trudno będzie się do tej sprawy odnieść. Na dzień dzisiejszy warto więc pamiętać, że telefon który znajduje się w wietnamskim sklepie jest na razie tworem czysto hipotetycznym i słabo udokumentowanym. Jeśli chcecie zobaczyć telefon w sklepie, kliknijcie tutaj.
Zobacz także:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama