Najnowsze symulatory – czyli w co grać w czasie świąt

Najnowsze symulatory – czyli w co grać w czasie świąt

Ostatnie tygodnie okazały się wyjątkowe pod względem premier symulatorów. Tuż przed Gwiazdką ukazały się aż 4 nowe gry na Windows, 2 na smartfony oraz 1 specjalny zimowy dodatek do symulatora Euro Truck Simulator 2.

Zobacz w co możesz pograć, jak tylko uda Ci się odejść od świątecznego stołu!

Symulator Farmy 2014 (ang. Professional Farmer 2014)

professional simulator 2014

Wygląda na to, że symulatorów farmy nigdy za wiele. Jeśli jeszcze nie znudził Ci się Farming Simulator 2013, ani Agrar Simulator 2013 to możesz wypróbować kolejny tytuł należący do tego gatunku.

Co nowego pojawia się w Professional Farmer 2014? Przede wszystkim zaawansowany system zmiennej pogody, który znacząco wpływa na pracę na roli. Może nas zaskoczyć susza, śnieg lub jesienna ulewa i na pewno będzie to miało wpływ na plony. A oprócz tego znajdziesz tu oczywiście dużo, dużo oryginalnych traktorów.

Pobierz Symulator Farmy 2014

Symulator autobusu: OMSI 2

symulator autobusu omsi 2

OMSI 2 to kontynuacja świetnego symulatora autobusów. Jego cechą charakterystyczną jest niezwykle oryginalny pomysł. Otóż cała akcja dzieje się w Berlinie w latach 80-tych. Tak więc, zarówno autobusy, jak i inne pojazdy, a także mieszkańcy miasta oraz same zabudowania – wszystko to wygląda jak z ubiegłej epoki. To jest coś! Pojeździć starym MAN-em i poczuć moc klasycznej, niemieckiej motoryzacji.

Pobierz symulator autobusu OMSI 2

Symulator misji ratunkowych: Emergency 2014

symulator-misji-ratunkowych

Emergency 2014 to symulator misji ratunkowych. Niestety, mimo obiecującego tytułu, ta gra nie jest symulatorem pojazdów. Nie pojeździsz w niej masywnymi pojazdami straży pożarnej ani policji, nic z tych rzeczy.

Emergency 2014 jest propozycją zdecydowanie bardziej dla osób lubiących gry strategiczne. Chodzi w niej o to, by skutecznie koordynować pracę służb ratunkowych podczas tragicznych wydarzeń. Kiedy wybucha pożar lub ma miejsce wypadek musisz wysłać odpowiednią ilość specjalistów na ratunek rannym i zmniejszyć rozmiary tragedii.

Pobierz symulator misji ratunkowych Emergency 2014

Symulator misji ratunkowych: Rescue – Everyday Heroes

Everyday Heroes jest w swoim założeniu bardzo podobne do opisanej powyżej gry Emergency 2014. Różnica jest taka, że w przypadku tej gry mamy do czynienia z realiami Stanów Zjednoczonych. Wszystkie jednostki ratunkowe wyglądają więc identycznie, jak na amerykańskich filmach.

Pobierz Rescue – Everyday Heroes

Dodatek do Euro Truck Simulator 2: Ice Cold Paint Jobs Pack

mody do ets2

Ten dodatek to coś specjalnego na zimowe miesiące. Pozwala przemalować ciężarówkę według 6 fantastycznych wzorów. Pojazdy wyglądają jak stuningowane z użyciem aerografu, jakby dopiero wyjechały od lakiernika. Dodatek pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu oraz pokazać się z najlepszej strony na World of Trucks.

Pobierz Ice Cold Paint Jobs Pack

Symulator lotniska na iPhone’a: Airport Simulator

symulator lotniska na iphone

W symulatory możesz pograć nie tylko na PC, ale teraz już też na smartfonach. Airport Simulator na iOS zapozna Cię z funkcjonowaniem wielkiego portu lotniczego, w którym musisz zadbać o logistykę, zaopatrzenie i obsługę pojazdów.

Pobierz Airport Simulator

Symulator budowy na Android: Construction Simulator 2014

symulator-budowy

Construction Simulator 2014 na Android to gra, w której masz do dyspozycji 14 maszyn i wielki plac pod zabudowę.

Pobierz Construction Simulator 2014

Pobierz na PC:

Pobierz na iPhone:

Pobierz na Android:

Przeczytaj artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji