Najlepsze zwariowane gry na Android i iPhone

Najlepsze zwariowane gry na Android i iPhone

Najlepsze gry AndroidPremiera Bad Piggies za nami. W tej nowej grze dostępnej na Android, iPhone, PC i Mac wcielasz się w gromadę zielonych świń, które budują zwariowane pojazdy i próbują wnieść się w powietrze, pokonując prawa fizyki. Wszystko po to, by wykraść z gniazd ptasie jaja.

Scenariusz Bad Piggies wydaje się kompletnie szalony, ale to właśnie główny urok tej gry. Jeśli lubisz tego typu wariackie historie nie mające związku z rzeczywistością, to zapraszam do przeczytania reszty postu. Wybrałam w nim najbardziej zwariowane gry na iPhone i Android ze zwierzakami w roli głównej. Będą latające krowy i kurczaki ninja.

Zapraszam do lektury!

Angry Birds Space

Angry Birds Space na Android iPhone

Nasze zestawienie oczywiście nie może się obyć bez głównych zwierzęcych bohaterów ostatnich miesięcy: Wściekłych Ptaków. Ostatnia z części gry dzieje się w innej galaktyce. Masz okazje strzelać z procy ptakami w stanie nieważkości!

Pobierz Angry Birds Space na Android

Pobierz Angry Birds Space na iPhone

Abduction! 2

Abduction! 2

Myślisz, że krowy nie potrafią latać? Jesteś w błędzie! Gra zręcznościowa Abduction! 2udowadnia że możeszdofrunąć krową aż w kosmos. Pozwoli Ci to uwolnić swoich zwierzęcych przyjaciół porwanych przez kosmitów.

Pobierz Abduction! 2 na Android

Where’s My Water

Where is my Water

Jeśli nigdy jeszcze nie próbowałeś wykąpać krokodyla w wannie, masz okazje zrobić to grając w grę logiczną Where’s my Water. Niestety w łazience brakuje wody, tak więc będziesz musiał najpierw trochę się natrudzić, by naprawić hydraulikę.

Pobierz Where’s My Water na Android

Pobierz Where’s My Water na iPhone

Tiny Wings

pobierz Tiny Wings

Gra Tiny Wings to historia ptaka, który miał zbyt małe skrzydła, aby latać. Ześlizgując się ze wzgórz może jednak nabrać takiego rozpędu, że poszybuje aż do chmur i uda mu się nawet odwiedzić okoliczne wyspy.

Pobierz Tiny Wings na iPhone

Tiki Towers

Tiki Towers na Android i iPhone

W małpim gaju nie zawsze łatwo o dobrego banana. W grze logicznejTiki Towers pomożeszsympatycznym małpombudować mosty i inne zaawansowane konstrukcje, aby dostać się w inną część dżungli po zapas tych pysznych owoców.

Pobierz Tiki Towers na Android

Pobierz Tiki Towers na iPhone

Ninja Chicken

pobierz Ninja Chicken

Życie kurczaka ninja nie jest wcale proste, o czym przekonasz się w grzeNinja Chicken. Musisz cały czas uciekać przed niebezpieczeństwami omijając stogi siana i inne przeszkody. Sprawę utrudniają psy wystrzeliwane w Twoim kierunku z armat.

Pobierz Ninja Chicken na Android

A Ty znasz jakieś inne dziwaczne gry o zwierzakach?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji