Reklama

Artykuł

Najlepsze wyścigi na Android

Radek Grabarek

Opublikowany

Wspaniałe gry wyścigowe nie są już zarezerwowane tylko dla komputerów PC i konsol. Wraz z rozwojem mocy smarfonów, gry które dostępne są na najlepsze komórki nie ustępują ani jakością, ani grafiką, tym komputerowym! Z tej okazji przygotowaliśmy listę najciekawszych i najlepszych gier wyścigowych na telefony Android.

Najlepsze wyścigi na Android

Grand Theft Auto 3

GTA 3 tak, jak i cała seria gier GTA, nie są oczywiście typowymi grami wyścigowymi. To przede wszystkim gry akcji. Musimy wykonywać misje i celnie strzelać, ale… Nie damy rady przejść gry chodząc pieszo! W GTA 3 mamy wiele dostępnych samochodów do wyboru, których wcale nie musimy mozolnie odblokowywać. Wystarczy, że je ukradniemy. Na szczęście taka smutna rzeczywistość dla właścicieli samochodów istnieje tylko w grze.

Need for Speed Shift

Need for Speed Shift to już zdecydowanie wyścigi pełną gębą. Kolejna gra wyścigowa z nieśmiertelnej serii NFS. Need for Speed Shift idzie w kierunku realistycznych wyścigów na torach, z udziałem 20 super samochodów. O doskonałej grafice, jak na NFS przystało, nie muszę wspominać.

GT Racing: Motor Academy Free+

GT Racing: Motor Academy Free+ to z kolei starsza gra, która powinna dać się odpalić nawet na słabszych smartfonach Android.  Do dyspozycji dostajemy ponad 100 (tak, sto – to nie błąd) samochodów reprezentujących 26 prawdziwych marek. Tryb kariery jest bardzo rozbudowany, a do tego możemy zagrać w lokalny lub internetowy multiplayer.

CSR Racing

csrracing logoCSR Racing to gra, w której ścigamy się w wyścigach na 1/4 mili, czyli tak zwanych drag racing lub wyścigach równoległych. Chodzi o pokonanie prostej linii toru przy starcie od zera. Sterowanie samochodem ogranicza się do zmiany biegów. Nie jest to jednak w CSR Racing takie proste. Wiele możliwości ulepszania naszego samochodu powoduje, że gra wciąga na długie godziny.

Real Racing 3

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć najnowszej gry z serii Real Racing. Ta seria gier wyścigowych przez wielu uważana jest za lepszą od Need For Speed. W Real Racing 3 nie znajdziemy nitro, czy dodawania bajeranckich spoilerów. RR3 na Androida skupia się na prawdziwych samochodach i torach oraz bardzo realistycznej fizyce jazdy. Tego trzeba doświadczyć na własnym Androidzie! Dla początkujących kierowców przygotowaliśmy nawet poradnik Jak grać za darmo w Real Racing 3 i wygrywać wyścigi. Sprawdźcie koniecznie!

Jeśli nadal Wam mało lub graliście już w gry opisane przez nas powyżej, to sprawdźcie kategorię Gry Wyścigi na Android.

via Softonic BR

Powiązane artykuły:

Również może Cię zainteresować