Najlepsze sierpniowe gry na Android

Najlepsze sierpniowe gry na Android

Darmowe gry na AndroidDzisiaj postanowiłem przyjrzeć się najciekawszym moim zdaniem grom, w które grałem w tym miesiącu. Zestawienie jest czysto subiektywne, ale jeśli uznacie, że plotę farmazony, z chęcią wysłucham Waszej opinii i sprawdzę polecane przez Was produkcje!

Część z gier ma też wersje na iPhona, więc wszyscy powinni być zadowoleni! 😉

Mayor Mayhem na Android Major Mayhem to gra, która sprawiła mi w tym miesiącu największą niespodziankę. Świetna grafika (na słabszych telefonach można nawet zmienić tryb wyświetlania na nieco gorszą jakość), całkiem oprawne udźwiękowienie i … mnóstwo frajdy z zabijania ninja, tajnych agentów, terrorystów, strzelania do czołgów, samolotów i biednych kur. Do tego warto doliczyć mnóstwo dodatków które można kupić za zarobioną w grze walutę lub prawdziwe pieniądze dla niecierpliwych. Dzięki licznym lokacjom i naprawdę niezwykle dynamicznej rozgrywce, gra nie znudzi się szybko. To zdecydowanie mój typ do tytułu gry miesiąca!
Jazz: Trump's Journey Jazz: Trump’s Journey to gra zdecydowanie inna niż Major Mayhem. Wcielimy sie w niej w postać marzycielskiego muzyka, który chce zdobyć sławę. Produkcja osadzona jest w klimacie lat 20 i 30 ubiegłego wieku, a akcja toczy się w Stanach Zjednoczonych. Jazz: Trump’s Journey wyróżnia się szczególnie bardzo dobrą muzyką, która świetnie oddaje jazzowy klimat i w piękny sposób rozwija się wraz z przechodzeniem kolejnych etapów. Platformówka nie jest zbyt trudna, a zamieszczone w niej przeszkody nie należą raczej do trudnych. Nie mniej jednak, klimat jest niesamowity!
Asphalt 7 Oczywiście, nie mogę zawieść fanów wyścigówek! Asphalt 7: Heat to bez wątpienia jedna  z najlepszych gier tego typu na rynku. Świetna grafika i nacisk na zręcznościowy tryb gry sprawia, że fani Need For Speed powinni na te produkcję spojrzeć łaskawszym wzrokiem. Siódma część serii nie przynosi wprawdzie wielu innowacji, ale świetnie wygląda, a rozgrywka jest bardzo emocjonująca.
 Trial Xtreme 2 Winter Skoro jesteśmy już przy klimatach motoryzacyjnych  to wspomnę o Trial Xtreme 2 Winter. Tutaj gracz na pewno nie będzie poruszał się motorem zbyt szybko, ale za to musi wykazać się nie lada zręcznością, żeby ukończyć wszystkie darmowe tory. Wybuchające beczki, wąskie rampy, strome podjazdy i liczne dziury na pewno w tym nie pomogą ;). To dobrze wykonana gra, ale tylko część torów jest bezpłatna.
Download Gears&Guts Gears&Guts to dla wielu doskonałe połączenie, bo znajdziemy w niej dynamiczne wyścigi i masę zombie! Zadaniem gracza jest patrolowanie ulic miasta w poszukiwanie “martwych inaczej” i ich ostateczne pożegnanie ze światem żywych. Może nie jest to zbyt oryginalny pomysł,  ale wykonanie jest co najmniej dobre. Dla fanów krwawych gier – pozycja obowiązkowa!

Ok, jakie są więc Wasze typy?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji