Najlepsze mody do Euro Truck Simulator

Najlepsze mody do Euro Truck Simulator

Gry symulatory to jedna z najpopularniejszych kategorii gier i programów w Softonic. Najczęściej pobieraną grą jest zaś Euro Truck Simulator. Nic dziwnego, według naszej opinii to najlepszy symulator ciężarówki. Dzięki tej grze spełniamy marzenia z dzieciństwa.

Choć gra w skrócie zwana ETC, jest bardzo dopracowanym i realistycznym symulatorem, to dzięki kreatywności jej fanów jest nawet lepsza! Wszystko to za sprawą nieoficjalnych dodatków zwanych modami. Wprowadzają one do gry elementy nieobecne w normalnej, pełnej wersji gry. Oto przegląd najlepszych modów do Euro Truck Simulator, w którym prezentujemy ciekawe ciągniki siodłowe.

Scania R580 8×4

Euro Truck Simulator Scania R580 8x4 mod pobierzEuro Truck Simulator Scania R580 8×4 to mod, który umożliwia poprowadzenie popularnego ciągnika siodłowego Scania R580. Jeśli jesteś fanem szwedzkiej motoryzacji w wydaniu ciężkim, to nie możesz przegapić jazdy kultową Scanią.

Renault Premium 450 DXI Euro 5

Euro Truck Simulator Renault Premium 450 DXI Euro 5 Mod pobierzEuro Truck Simulator Renault Premium 450 DXI Euro 5 Mod oferuje przejażdżkę popularną “Renią”. Duża dbałość o szczegóły to największa zaleta tego moda do ETS. Coś dla fanów francuskiej motoryzacji.

Iveco Stralis AS Cube II

Euro Truck Simulator Iveco Stralis AS Cube II mod pobierzEuro Truck Simulator Iveco Stralis AS Cube II to mod dla miłośników włoskiej marki ciężarówek. Choć wnętrze ciągnika wzięte jest z Mercedesa Klasy A, to na zewnątrz Iveco Stralis wygląda całkiem imponująco. Warto pobrać ten mod do ETS, aby nacieszyć oczy widokiem tego pięknego ciągnika siodłowego.

Scania R500 Ferrari

Euro Truck Simulator Scania R500 Ferrari mod pobierzEuro Truck Simulator Scania R500 Ferrari to mod idealny dla miłośników oryginalnych połączeń. Skandynawska technologia i włoski temperament – tak najlepiej określić można Scanię R500 w barwach włoskiego zespołu Formuły 1.

Mercedes Benz Actros MP1 & MP2 Megaspace

Euro Truck Simulator Mercedes Benz Actros MP1 & MP2 Megaspace Mod pobierzEuro Truck Simulator Mercedes Benz Actros MP1 & MP2 Megaspace Mod to z kolei propozycja dla miłośników solidnej niemieckiej technologii. Mercedesy Actros MP1 i MP2 to prawdziwe limuzyny w świecie ciągników siodłowych. Kto nie chciałby się nimi przejechać?

Kenworth road train T800 8×6

Euro Truck Simulator Kenworth road train T800 8x6 mod pobierzA na deser mamy mod do Euro Truck Simulator  – Kenworth road train T800 8×6. Kenworth to król amerykańskich szos, wielki i potężny. Na europejskich drogach niemal niespotykany. Dlatego ten mod do ETS to taka gratka!

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji