Najlepsze gry sportowe na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014

Najlepsze gry sportowe na Zimowe Igrzyska Olimpijskie Soczi 2014

Czas poczuć nastrój Zimowych Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014. Z okazji tej wielkiej sportowej imprezy prezentujemy serie gier, w których możemy uczestniczyć w najpopularniejszych zimowych dyscyplinach. To tytuły, w które możecie zagrać na komputerze korzystając tylko z przeglądarki internetowej oraz na smartfonach i tabletach z system Android i iOS. Czas na zimowe szaleństwo bez kataru, połamanych kończyn i stłuczeń!

Hokej na lodzie

Best Hockey Game, rzeczywiście jak sama nazwa mówi, jest najlepszą grą poświęconą tematyce hokeja na lodzie, a przynajmniej w wersji online.

Zawodnikami sterujemy za pomocą strzałek lub klawiszy WASD. Przy pomocy myszy ustalamy trajektorię krążka celując w bramkę przeciwnika. Dopełnieniem gry są świetne efekty dźwiękowe.

Jeśli jednak chcemy pograć w hokeja poza domem to polecamy aplikację Finger Ice Hockey na smartfony.

Zagraj w Best Hockey Game online

Pobierz Finger Ice Hockey na Android

Snowboard

Jeśli chcecie sprawdzić się w wirtualnej jeździe na desce to polecamy Downhill Snowboard 3. Waszym zadaniem będzie wykonywanie sztuczek i utrzymanie kontroli nad snowboardem.

W przypadku smartfonów zimowe szaleństwo powinno udzielić wam się w przypadku aplikacji Crazy Snowboard. Dzięki obu grom z pewnością nie nabawicie się żadnych siniaków, w przeciwieństwie do rzeczywistych prób akrobacji na desce.

Zagraj w Downhill Snowboard 3 online

Pobierz Crazy Snowboard na Android

Pobierz Crazy Snowboard na iPhone i iPad

Skoki narciarskie

Skoki narciarskie to nasz sport narodowy, w Soczi liczymy na medale Kamila Stocha i całej drużyny. Warto przygotować się do tych emocji samemu próbując swoich sił na wirtualnych skoczniach.

W Ski Jump 2 sterujemy przy pomocy strzałek kontrolując wybicie, a później kolejne fazy lodu. Musimy panować nad skoczkiem i odpowiednio zakończyć skok, aby zdobyć punkty i nie przewrócić się.

Dla miłośników skoków narciarskich posiadających smartfona lub tablet z Androidem oraz iPhone i iPad przygotowaliśmy specjalne dodatkowe listy najlepszych gier:

Najlepsze gry w skoki narciarskie na iPhone i iPad

Najlepsze gry w skoki narciarskie na Android

Narciarstwo Alpejskie

Narciarstwo alpejskie to również dyscyplina pełna adrenaliny. Prędkość na stoku pozwoli wam poczuć gra online Aggressive Alpine Skiing. Świetna muzyka dopinguje nas do jazdy w dół trasy i zdobywania kolejnych punktów oraz omijania przeszkód. Gra naprawdę wymaga wprawy aby dotrzeć do celu, więc napiszcie w komentarzach czy wam się udało.

Zagraj w Aggressive Alpine Skiing online

Biathlon

Nordic Chill łączy w sobie nie tylko biathlon ale też skoki i curling.  Aby przetrwać tą potrójną kombinacje będziecie musieli okiełznać wasze komputerowe myszki i dojść do perfekcji, chociażby w szybkim i dokładnym celowaniu podczas biathlonu. Nordic Chill to wyjątkowo sprytne połączenie zimowych dyscyplin.

Zagraj w Nordic Chill online

Saneczkarstwo

King of Skeleton pozwala odkryć uroki i niebezpieczeństwo saneczkarstwa. Musimy opanować sterowanie klawiszami strzałek tak aby zapobiec wypadnięciu z trasy, a jednocześnie zachować odpowiednią szybkość. Gra wymaga więc od nas trochę praktyki, ale później możemy stać się olimpijskimi mistrzami!

Zagraj w King of Skeleton online

Curling

Czajnik i mop nie wydają się zbyt ciekawym i męskim sportem. Jednak dotykowe smartfony w połączeniu z grą Curling 3D pozwalają przekonać się do tego niekonwencjonalnego sportu. Wirtualne miotły w dłoń! Czas na szczotkowanie na olimpijskim poziomie.

Pobierz Curling3D na Android

Łyżwiarstwo figurowe

Łyżwiarstw figurowe nie należy do łatwych sportów. Osiągnięcie sukcesów w tej dyscyplinie wymaga wiele poświęceń, wylanych łez i siniaków. Na szczęście może się obyć bez tego gdy sięgniemy po wirtualną odmianę na smartfonie lub komputerze. Gra jest dostępna zarówno na Androida, jak i iPhone’a. Jeśli chcecie poczuć się jak księżniczka lub książe na lodzie i wykonywać majestatyczne piruety, teraz jest to możliwe nawet z poziomu waszego telefonu.

Zagraj w Figure Skating online

Pobierz Figure Skating na Android

Pobierz Figure Skating na iPhone i iPad

źródło grafik: Sportsbettingspot

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji