Reklama

Najlepsze dodatki do Farming Simulator 15

Najlepsze dodatki do Farming Simulator 15

Ogromną zaletą Farming Simulator 15 jest możliwość wzbogacenia gry o wiele dodatkowych rzeczy. W tym artykule pokażemy ci najlepsze naszym zdaniem dodatki.

Uwielbiasz pozamiejskie życie w Farming Simulator 15, jednak nie stać cię na niektóre z maszyn? Bez obaw! W grze od GIANTS Software możesz wzbogacić swoją kolekcję zasobów, narzędzi czy czegokolwiek innego za pomocą specjalnych modów.

Pokażemy ci tutaj najlepsze z nich, a na końcu zobaczysz drobne oszustwo, dzięki któremu zyskasz nieograniczoną liczbę pieniędzy. Jeśli nie wiesz, w jaki sposób możesz zmodyfikować swoją grę, możesz przeczytać oficjalne FAQ do gry Farming Simulator 15, w którym znajdziesz odpowiedź, jak zainstalować dodatkowe mody.

Scania R730 Top Line

Posiadanie fajnej ciężarówki w swoim gospodarstwie to zawsze użyteczna opcja, dzięki której możesz przewieźć duże ilości wszystkiego wokół swojej roli. Scania R730 Top Line jest niezawodnym pojazdem, który rozwija prędkość do 90 km/h i posiada bardzo mocny system oświetlenia. Jeśli chcesz, możesz ją również w dowolnej chwili umyć.

Pobierz Scania R730 Line

Kuhn Sitiera 3000

Dzięki temu modowi do Farming Simulator 15 zyskasz potężną maszynę, za pomocą której będziesz w stanie rozsiewać nasiona z dużą precyzją. Kuhn Sitiera 300 kosztuje 3000 $, a jej dzienne utrzymanie wynosi 60 $. Pojemności zbiornika wynosi 600 litrów, a jej szerokość obsiewu to 3 metry. Wymaga także co najmniej 100 KM mocy.

Pobierz Kuhn Sitiera 3000 dla Windowsa

Pobierz Kuhn Sitiera 3000 dla Maca

Fliegl VFW 10600

Oto kolejny z oficjalnych modów do FM 15. Fliegl VFW 10600 to przyczepa pozwalająca na łatwe użyźnianie gleby, którą dołączysz do traktora. Kosztuje 17000 $, a a opłaty za utrzymanie wynoszą 10 $. Od pojazdu ciągnącego potrzebuje 130 KM, dając 10600 litrów pojemności beczki i 10-metrowy obszar rozprysku nawozu.

Pobierz Fliegl VFW 10600 dla Windowsa

Pobierz Fliegl VFW 10600 dla Maca

Krone BIG L500

Krone BIG L500 to świetnie rozwiązanie do zbierania upraw z twojej farmy, które kosztuje 158500 $. Dzienne utrzymanie wynosi 50 $. Pojemność przyczepy na zbiory to 80000 litrów, a pojazd może rozwinąć do 30 km/h.

Pobierz Krone BIG L500

John Deere 7930 pack

W twoim gospodarstwie nie może zabraknąć również dobrego traktora, który jest potrzebny do odpowiedniego wykonywania praktycznie wszystkich obowiązków na roli. Dzięki temu modowi zyskasz nie jeden, a dwa modele traktora. Jednak będzie to ten sam traktor tylko w dwóch różnych wariantach: jeden czysty, a drugi brudny.

Pobierz John Deere 7930 tractor

MoneyMod – sztuczka, dzięki której zyskasz więcej pieniędzy

Dzięki temu prostemu modowi wystarczy kombinacja klawiszy CTRL + ALT + 0, aby zyskać 100000 $ na swoje konto w Farming Simulator 15. Wystarczy jedynie w łatwy sposób zapisać ustawienia moda i zrestartować grę po jego pierwszym wczytaniu. Potem możesz używać powyższego skrótu klawiszy, ile tylko dusza zapragnie.

Pobierz MoneyMod

Gospodarstwo wyposażone we wszystko czego potrzebujesz

Dzięki powyższym modom możesz się trochę bardziej pobawić w Farming Simulator 15. Znajdziesz tu zarówno traktory, przyczepy, jak i nieograniczone zasoby pieniężne, które pozwolą ci kupić każdą maszynę i rozbudować swoje gospodarstwo, by stało się bardziej efektywne i wydajne.

Zobacz także:

Farming Simulator 15: pierwsze wrażenia z gry (wideo)

Symulatory, na jakie jeszcze czekamy w 2014 roku

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama