Najlepsze darmowe strzelanki na Android – Top 7

Najlepsze darmowe strzelanki na Android – Top 7

Gry akcji to jeden z najpopularniejszych gatunków gier komputerowych. Kto bowiem nie ma ochoty od czasu do czasu, lub cały czas, beztrosko postrzelać do tabunów nadciągających wrogów? Dla tych, którzy chcieliby oddać się beztroskiej demolce także na Android, przygotowaliśmy tę listę. Najlepsze darmowe strzelanki na Android zawierają 7 bardzo różnorodnych gier. Począwszy od klasycznych FPS-ów z olśniewającą grafiką, poprzez humorystyczne gry akcji online, na prostej strzelance z zombie skończywszy.

dead trigger 2Dead Trigger 2

Dead Trigger 2 to gra akcji, w której najważniejsze są dwa elementy: świetna grafika i tony zombie do wykończenia. Jeśli lubisz strzelanki, w których sama historia nie jest najważniejsza, ale za to wiele się dzieje w doskonałej oprawie graficznej, to Dead Trigger 2 jest dla Ciebie. To kolejna gra tego typu, która zaciera granicę między topowymi grami na konsole i komputery, a grami mobilnymi. Jak potężne mamy teraz smartfony i tablety!

Pobierz Dead Trigger 2 na Android

overkill 2Overkill 2

Overkill 2 to gra akcji na Android, która jest najbliższa bycia w 100% strzelanką. Dlaczego? W Overkill 2 tylko i wyłącznie… strzelamy. Nie biegamy, nie kryjemy się za przeszkodami terenowymi, tylko… czekamy aż wróg wyjdzie zza węgła i prujemy do niego ze wszystkiego co mamy. Takie ograniczenie rozgrywki pozwala się nam skupić na precyzyjnym celowaniu, ulepszaniu naszego karabinu oraz zatopić się w soczystych dźwiękach wydawanych przez naszą pukawkę. Każdą broń w Overkill 2 możemy udoskonalać montując do niej większe magazynki, lunetę czy dodatkowy granatnik. Do tego możemy również odziać naszą postać w kamizelkę kuloodporną, hełm i inne środki spowalniające ubywanie punktów życia.

Pobierz Overkill 2 na Android

Frontline Commando: D-DayFrontline Commando: D-Day

Frontline Commando to strzelanka w stylu fimów o Johnie Rambo. Jeden samotny żołnierz przeciwko armiom przeciwnika. Wcielamy się w rolę żołnierza walczącego z bliskowschodnim dyktatorem. Do wyboru mamy realistycznie wyglądający arsenał broni oraz podobnie skomponowane miejsce akcji gry. Frontline Commando spodoba się tym, którzy nie mają ochoty na kolejną strzelankę z zombie, za to cenią sobie bardziej realistyczne realia rozgrywki.

Pobierz Frontline Commando na Android

Major Mayhem na AndroidMajor Mayhem

Major Mayhem to strzelanka, która przedkłada dobry pomysł nad super realistyczną grafikę. Biegniemy po planszy od lewej do prawej strony, co jakiś czas zatrzymujemy się, aby wyczyścić siedliska wroga. Strzelamy wskazując palcem wroga na ekranie. Rozgrywka i sterowanie są bardzo dobrze przemyślane i proste. Jeśli połączymy to z klimatyczną grafiką 2D, to powstaje bardzo wciągająca zręcznościowa strzelanka – inna niż większość gier z tego zestawienia. Jeśli szukasz oryginalności, koniecznie ją wypróbuj.

Pobierz Major Mayhem na Android

critical strike portableCritical Strike Portable

Critical Strike Portable to strzelanka na Android dla fanów Counter Strike’a. Mamy tryb dla jednego gracza jak i multiplayer. Do tego kilka trybów gry oraz wiele różnorodnych map. Grafika 3D nie jest najwyższych lotów, ale w CS-ie i jego klonach nie o to przecież chodzi. Jeśli szukasz realizmu w klasycznym stylu Counter Strike’a, wypróbuj Critical Strike Portable.

Pobierz Critical Strike Portable na Android

blitz brigade online fps funBlitz Brigade – Online FPS fun

Blitz Brigade – Online FPS fun to gra akcji z dużym poczuciem humoru. Blitz Brigade czerpie całymi garściami z kultowej gry Team Fortress 2. Mamy więc dwie strony konfliktu, 5 klas postaci (żołnierz, paker z dużą spluwą, lekarz, snajper oraz szpieg) oraz ponad 100 rodzajów broni. Wszystko to zanurzone w humorystycznym sosie niepoważnych dialogów, komiksowej grafiki oraz nieustannej akcji. Nasze umiejętności możemy poćwiczyć w 120 poziomach dla pojedynczego gracza, a potem dać się ponieść akcji w multiplayerze. Blitz Brigade spodoba się tym, którzy z dystansem patrzą na świat i w grze szukają przede wszystkim dobrej zabawy. Nie wszystkie gry muszą być tak bardzo napuszone na serio.

Pobierz Blitz Brigade – Online FPS Fun na Android

call of mini brawlersCall of Mini: Brawlers

Call of Mini: Brawlers to jeszcze inne podejście do tego, jak może wyglądać strzelanka na Android. Poruszamy się w prawo lub lewo wciskając dwa klawisze w lewej części ekranu. Po prawej  stronie mamy dwa dodatkowe przyciski – jeden do strzelania, a drugi do użycia broni bardziej tradycyjnej, takiej jak kij bejsbolowy, siekiera lub… kilof. Naszymi przeciwnikami są hordy zombie, więc możemy je eliminować bez poczucia winy. Grafika nie powala, ale wystarcza do zanurzenia się w klimacie gry.

Pobierz Call of Mini: Brawlers

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji