Reklama

Artykuł

Najlepsze darmowe gry na iPhone’a

Maria Baeta

Opublikowany

Odkryj 6 świetnych darmowych gier na smartfony Apple’a. Nie ważne, czy to iPhone 6, iPhone 6 plus, czy starszy model.

iOS to platforma idealna nie tylko do pracy i komunikacji, ale też do zabawy. W App Store znajdziemy wiele wyśmienitych gier. W dodatku są one darmowe!

Najlepsze darmowe gry na iPhone’a

Aby zaoszczędzić wam poszukiwań, prezentujemy sześć darmowych gier dla iOS-a, których na pewno nie pożałujecie. Czas start!

Galaga 30th Collection: powrót do klasyki

Galaga to klasyczny arcade’owy shooter, który ma za sobą już 30 lat. W tym czasie zdobył sobie serca wielu graczy, a teraz można się nim cieszyć na iPhonie. Wydanie z okazji 30-lecia jest hołdem dla oryginału. W grze mamy zachowany retro styl w połączeniu z nowoczesnymi efektami wraz z udanym dostosowaniem do sterowania dotykowego.

Pobierz Galaga 30th Collection na iOS

The Drowning: przetrwać apokalipsę

Drowning to idealna rozgrywka dla tych, co lubią gry akcji i przygodówki w post-apokaliptycznym świecie. Drowning jest grą z widokiem w pierwszej osobie, w której podróżujesz po dziwnej krainie pełnej niebezpiecznych stworzeń. Pomysł na rozgrywkę może nie jest zbyt oryginalny, ale tytuł cieszy oczy dobrą grafiką i jest bezpłatny.

Pobierz The Drowning na iOS

Godus: zostań Bogiem

Oczekujesz większej kontroli nad ludzkością niż w The Sims i Civilization? Zostań bogiem! Godus to darmowa gra stworzona przez studio 22 Cans założonej przez Petera Molyneuxa. To on stoi za serią Black and White. Więc nie jest to przypadek, że mamy do czynienia ze świetną grą, w której kontrolujemy świat. Tytuł jest wciągający i bardzo trudny.

Pobierz Godus dla iOS

TwoDots: proste, ale wciągające i do tego ładne

Istnieje wiele gier logicznych w App Store. Większość to kolorowe klony Candy Crush. Na szczęście są jeszcze takie oryginalne pomysły, jak kontynuacja Dots. Two Dots oferuje prostą mechanikę bazującą na łączeniu kropek o tym samym kolorze. Gra jednak nie jest łatwa. Z każdą planszą poziom trudności rośnie, a jeszcze musimy zmagać się z czasem.

Pobierz TwoDots na iOS

Band Land: dla melomanów

Band Land to idealna gra dla miłośników muzyki i quizów. Celem gry jest odgadnięcie nazw muzyków i zespołów w bardzo oryginalny sposób. Ikony muzyki są prezentowane na atrakcyjnych i minimalistycznych rysunkach. Musimy znać się na muzyce i jeszcze mieć dobrą pamięć wzrokową.

Pobierz Band Land na iOS

Zombie Catchers: złap je wszystkie

Znowu Zombie! Ich w grach jest pełno, ale Zombie Catchers jest nieco innym tytułem. Nieumarli chodzą po powierzchni ziemi, więc czas ich złapać i zacząć eksperymentować. Trudno jest opisać to, co dzieje się w grze. Lepiej ją pobrać i samemu się o tym przekonać. Za darmo!

Pobierz Zombie Catchers na iOS

Świetne gry za darmo!

Te tytuły debiutowały na iPhone’a. Większości z nich jeszcze nie znajdziesz na innych platformach. Ale na Softonic znajdziecie też darmowe tytuły, w które warto zagrać, na Androida i Windows Phone’a.

Zobacz także:

Najlepsze 25 gier wszech czasów na iPhone’a i Ipada

Darmowe gry na iPhone’a: 5 wskazówek, jak pobierać płatne gry, nie wydając ani grosza!

Również może Cię zainteresować