Reklama

Artykuł

Najlepsze aplikacje na smartfony i tablety, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze

Najlepsze aplikacje na smartfony i tablety, które pozwolą ci zaoszczędzić pieniądze
Markus Kasanmascheff

Markus Kasanmascheff

  • Zaktualizowany:

Dzięki odpowiednim aplikacjom smartfon lub tablet okaże się idealnym narzędziem dla łowców okazji. Prezentujemy listę najlepszych aplikacji pozwalających zaoszczędzić pieniądze. Na smartfonach znajdziemy w tej chwili aplikacje do wszystkiego. Nie każda jest darmowa, ale i na to jest sposób, jeśli jesteś oszczędny. Dziś pokazujemy listę aplikacji, które pomogą złapać okazję zarówno jeśli chodzi o świat wirtualny, jak i zwykłe zakupy, a nawet podróże.

Ebay

eBay to największy serwis aukcyjny na świecie. W Polsce nie zdobył popularności za sprawą Allegro. Ale jeśli chcecie znaleźć prawdziwą perełkę, kupić coś spoza granic kraju, to eBay okaże się świetnym rozwiązaniem. Aplikacja ma wbudowany kod kreskowy, więc będąc w sklepie, możemy porównać ceny. Serwis jest świetny zarówno jeśli chodzi o nowe produkty, jak i przedmioty używane. A dzięki międzynarodowej wysyłce nie ma problemu z przesyłką przedmiotów z drugiego końca świata prosto do naszego domu.

Pobierz Ebay App dla iPhone’a i iPada

Pobierz Ebay App dla Androida

Pobierz Ebay App dla Windows Phone’a

Amazon

amazonAmazon to największy sklep internetowy na świecie. Ma już w Polsce swoje magazyny, ale niestety oddziału jeszcze nie. Możemy jednak przeglądać bogaty katalog produktów ze sklepów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy Niemiec i liczyć na wysyłkę do Polski. Taniej zapłacimy za wiele przedmiotów, jak chociażby płyty z muzyką czy filmy na Blu-ray.

Pobierz Amazon App dla iPhone’a i iPada

Pobierz Amazon App dla Androida

Pobierz Amazon App dla Windows Phone’a

Groupon

Szał na zakupy grupowe już opadł. Nie zmienia to jednak faktu, że Grupon wciąż funkcjonuje i oferuje wiele atrakcyjnych promocji. Jeśli szukacie żniżek na zabiegi kosmetyczne, spa, wyjazdy weekendowe, posiłki w restauracjach i inne atrakcje, to nie ma lepszego rozwiązania. Grupon aktywnie działa w 43 krajach. Zaglądajcie do aplikacji Grupon codziennie, a z pewnością znajdziecie coś dla siebie.

Pobierz Groupon App dla iPhone’a i iPada

Pobierz Groupon App dla Androida

Pobierz Groupon App dla Windows Phone’a

Kayak

Kayak to jedna z lepszych wyszukiwarek cen lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Dzięki aplikacji w kilka sekund możemy przeszukać oferty setek serwisów turystycznych i znaleźć najlepszą oferty. Najważniejsze jest to, że Kayak jest niezależny, przez co rzeczywiście prezentuje najatrakcyjniejsze ceny na rynku.

Pobierz Kayak App dla iPhone’a i iPada

Pobierz Kayak App dla Androida

Pobierz Kayak App dla Windows Phone’a

My Data Manager

My Data Manager polecamy wszystkim, którzy mają małe pakiety danych w telefonie lub korzystają z roamingu. Aplikacja monitoruje pobór internetowych danych przy wykorzystaniu Wi-Fi, internetu mobilnego oraz internetu w roamingu. Dzięki temu nie będziemy musieli kupować dodatkowych pakietów i zoptymalizujemy wykorzystanie naszych danych internetowych.

Pobierz My Data Manager App dla iPhone’a i iPada

Pobierz My Data Manager App dla Androida

Here Maps

here mapsNawigacja offline wcale nie musi być droga. Świetne są mapy online jak Google Maps czy Apple Maps, ale generują dodatkowe koszty i nie zawsze możemy z nich korzystać (na przykład poza krajem). Dlatego na dłuższą metę bardziej oszczędnym rozwiązaniem są mapy offline. Takie oferuje Nokia Here, która pozwala zapisać wybrane obszary w pamięci telefonu.

Pobierz Here Maps App dla iPhone’a i iPada

Pobierz Here Maps App dla Androida

Pobierz Here Maps App dla Windows Phone’a

AppDeals

AppDeals Także na samych aplikacjach można zaoszczędzić. Dzięki AppDeals mamy dostęp do informacji o zniżkach i promocjach na wiele płatnych aplikacji. Każdego dnia zobaczymy listę promocji. To doskonała szansa na zdobycie ciekawych aplikacji w atrakcyjnych cenach lub zupełnie za darmo.

Pobierz AppDeals App dla Androida

Pobierz AppDeals App dla Windows Phone’a

To najciekawsze i najpopularniejsze aplikacje, które pozwolą zaoszczędzić. Nie tylko sknery skanują kody kreskowe i porównują ceny w różnych sklepach. Sprawdźcie to, a zobaczycie, jak wiele można zaoszczędzić.

Zobacz także:

Gdzie kupić tanio gry?

Jak znaleźć taniego ebooka? Sprawdź top 5 porównywarek cen!

Markus Kasanmascheff

Markus Kasanmascheff

Najnowsze od Markus Kasanmascheff

Editorial Guidelines