Reklama

Artykuł

Najlepsze aplikacje na smartfon z systemem Symbian – część 1

admin

Opublikowany

Wiele osób mówi, że koniec telefonów z Symbianem jest bliski, a sam system jest martwy. To fakt, nowe telefony nie są już produkowane. Wciąż jednak wiele osób korzysta z telefonów z systemem Symbian. Przede wszystkim są to urządzenia wyprodukowane przez firmę Nokia.

Jeśli jesteś wśród użytkowników Symbiana to przygotowaliśmy dla Ciebie serię artykułów o najciekawszych aplikacjach na Twojego smartfona. Czas na część pierwszą:

Najlepsze aplikacje na smartfon z systemem Symbian – część 1

1. Swype

To aplikacja ułatwiająca pisanie na naszym smartfonie. Zamiast wybierać pojedyncze litery, przesuwamy palcem po ekranie, aby utworzyć słowa. Opanowanie takiego pisania wymaga przyzwyczajenia, ale później pisze się znacznie szybciej.

2. Opera Mini

Domyślna przeglądarka internetowa w systemie Symbian nie należy do najlepszych. Polecamy alternatywne rozwiązanie, jakim jest Opera Mini. To szybka i łatwa w obsłudze przeglądarka mobilna. W dodatku posiada wiele możliwości konfiguracji.

3. SPB TV

Aplikacja SPB TV umożliwia dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych z całego świata. Wreszcie możesz cieszyć się telewizją w dowolnym miejscu, o dowolnej porze. Ilość lokalnych nadawców nie jest duża, ale w SPB TV z pewnością znajdziesz ciekawe treści.

4. Sports Tracker

Uprawiasz sport? Lubisz jeździć na rowerze, biegać lub ćwiczyć na siłowni? Jeśli tak, to z pewnością spodoba się Ci Sports Tracker.  Aplikacja ta pozwala kontrolować osiągnięte przez nas rezultaty. Spors Tracker to mnogość funkcji, w dobrym opakowaniu.

5. Facinate

Facinate to alternatywa dla oficjalnej aplikacji lub strony Facebooka. Pozwala się cieszyć wszystkimi najważniejszymi funkcjami tego potężnego serwisu społecznościowego. Dzięki Facinate możemy przeglądać zdjęcia, komentować posty, czatować i otrzymywać interesujące nas powiadomienia. Plusem aplikacji jest nie tylko duża funkcjonalność, ale też sprawne działanie.

6. Nokia Sleeping Screen

Aplikacja ta pozwala znacznie odmienić wygląd systemu Symbian. Umożliwia edycję tapet, zegarów i innych elementów ekranu. Dzięki Nokia Sleeping Screen możesz naprawdę spersonalizować swój telefon.

To nasz pierwszy artykuł o aplikacjach na smartfony z Symbianem? Masz jakiś problem? Polecasz jakieś aplikacje? Zostaw komentarz, a my postaramy się pomóc w kolejnych częściach.

Zobacz też:

Artykuł został przetłumaczony z brazylijskiej wersji Softonic.

Również może Cię zainteresować

 1. Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Premiery grudnia: The Crew i Lara Croft przybędą jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia

  Więcej
 2. Total War: Attila – znamy datę premiery

  Total War: Attila – znamy datę premiery

  Więcej
 3. WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  WhatsApp wprowadza szyfrowanie wiadomości

  Więcej