Najdziwniejsze symulatory

Najdziwniejsze symulatory

Lubisz symulatory, ale od dawna nie możesz znaleźć jakiejś ciekawej gry w tej kategorii? Nudzą Cie przewidywalne do bólu symulatory pojazdów, autobusów, samolotów i farmy? Potrzebujesz czegoś nowego, czegoś co nawet jeśli nie ma większego sensu, wniesie świeżość do gier na Twoim komputerze?

Zapraszam do przygotowanej przeze mnie, absolutnie subiektywnej listy dziwnych symulatorów, które warto wypróbować dla niecodziennych przeżyć, jakie ze sobą przynoszą.

Maluch Racer III

Pobierz Maluch Racer III

Maluch Racer III to wyścigi samochodowe, w których jedynym pojazdem, na który możesz liczyć, jest kultowy “kaszlak”, czyli Fiat 126p. To, że maluchy idealnie nadają się do rajdów wiadomo nie od dzisiaj, a ta gra pozwala Ci się samodzielnie o tym przekonać.

Wszelki tuning dozwolony, także ten totalnie wiejski. Fizyka jazdy daleka od realizmu powoduje, że nazwanie tej gry symulatorem należy traktować zdecydowanie z przymrużeniem oka.

gry wyścigi

Poldek Driver

Poldek Driver to jeden krok dalej za Maluch Racer III – kiedy już zamarzysz o czymś więcej, niż maluchu. W tych wyścigach do dyspozycji masz kolejną legendę polskiej motoryzacji – produkowane przez FSO Polonezy.
Pojazdy dostępne są w różnych limitowanych wersjach: np. Rally, Super Rally czy Low Rider. Gra jest super, ale niestety nie znaleźliśmy żadnych oficjalnych sklepów, gdzie można by ją kupić – choć na pewno odszukacie ją w internecie.

Źródło

City Car Driving (3D Instructor)

Pobierz City Car Driving

City Car Driving to gra produkcji rosyjskiej, która służy do nauki jazdy. Realistycznie odtwarza różne sytuacje na drodze z udziałem samochodów, tramwajów, autobusów i pieszych.

Co jest w niej ciekawego? Otóż całe otoczenie przypomina wschodnią rzeczywistość – szare bloki z wielkiej płyty, elektrownie na horyzoncie, dużo starych samochodów (wołgi i łady). Aby w pełni poczuć się jak we Wschodniej Europie, można też oczywiście ustawić deszczową pogodę!

symulator dla poczatkujacych kierowcow

Space Engineers

Pobierz Space Engineers

Space Engineers to jedyny w swoim rodzaju symulator pracy w kosmosie. W grze wcielasz się w inżyniera, który pracuje na orbicie i buduje międzygwiezdne stacje kosmiczne oraz statki.

Gra stworzona przez niezależne, czeskie studio jest świetnie zrobiona. Spodoba się przede wszystkim koneserom gatunku sci-fi, marzącym o długich, niebezpiecznych i samotnych podróżach daleko za kulę ziemską.

najlepsze symulatory

Symulator złomowiska

Pobierz symulator złomowiska

Symulator złomowiska pozwoli Ci zamienić się tymczasowo w pracownika skupu metalu – miejsca potocznie zwanego szrotem. Jeśli więc marzysz o miażdżeniu, rozrywaniu i przekładaniu starych aut i blach przy użyciu ciężkiej maszynerii – ta gra stworzona została specjalnie dla Ciebie.

symulator złomowiska

Symulator Śmieciarki

Pobierz Symulator Śmieciarki

Śmieciarki omijamy zazwyczaj szerokim łukiem, ale w gruncie rzeczy gdzieś głęboko w sercu niejedna osoba z nas marzyła w dzieciństwie, żeby się śmieciarką przejechać. Mullabfuhr Simulator porusza może dziwną tematykę pojazdów do zbierania śmieci, ale to świetna, dobrze zrobiona gra.

symulatory pojazdów

Surgeon Simulator 2013

Pobierz Surgeon Simulator 2013

W tym zestawieniu nie mogło zabraknąć gry Surgeon Simulator 2013, którą szczególnie polecamy fanom makabry i czarnego humoru.

W grze wcielasz się chirurga, który przeprowadza operacje za pomocą kompletnie przypadkowych narzędzi znajdujących się na sali operacyjnej – w tym młotka i wiertarki. Skomplikowane sterowanie dłońmi lekarza zapewnia dużo śmiechu podczas rozgrywki. Ale pacjent niestety w większości przypadków nie ma szans.

surgeon simulator

Vacuum Simulator

Pobierz Vacuum Simulator

Symulator odkurzacza to gra w swoim założeniu skazana na niepowodzenie. Nikt nie lubi sprzątać w domu, tym bardziej w symulatorze. Nie mniej jednak gratulujemy producentowi oryginalnego podejścia do tworzenia gier.

vacuum simulator

Traktory: Puchar Sołtysa

Pobierz Traktory: Puchar Sołtysa

Traktory: Puchar Sołtysa to wyścigi dla wszystkich rolników. Jak sama nazwa wskazuje odbywają się na traktorach, a otoczeniem są oczywiście tereny farmerskie.

Gra jest po prostu straszna – dotyczy to zarówno doboru kolorów, grafiki jak i samej muzyki. Pozycja zdecydowanie dla wytrwałych, szczególnie dla osób niewrażliwych pod kątem estetyki i muzyki. Dla nas najdziwniejsze w niej jest to, że ktoś w ogóle chciał coś takiego zrobić!

Jeśli sam pomysł wyścigów traktorem przypadł Ci do gustu, polecamy też grę Maszyny Rolnicze 2013 – choć ten symulator jest już zupełnie serio.

najdziwniejsze symulatory

Symulator skoków na bungee

Pobierz Bungee Jumping Simulator

Symulator skoków na bungee pozwala skoczyć na linie z dźwigu, mostu, zapory oraz różnego rodzaju budynków. Grafika gry i animacje niestety nijak się mają do rzeczywistości. Nie licz więc na niesamowite przeżycia ani na to, że wzrośnie Ci adrenalina. Mimo to pomysł na pewno jest bardzo ciekawy!

Najlepsze symulatory

Symulator wędkarstwa

Pobierz Symulator Wędkarstwa

Jesteś wędkarzem? Marzysz o chwili relaksu wśród pięknych okoliczności przyrody, ale nie masz kiedy wybrać się poza miasto? Symulator wędkarstwa to świetny substytut. Gra oferuje kilka trybów gry w różnych lokalizacjach.

Świetna propozycja zarówno dla doświadczonych jak i początkujących wędkarzy. Gry nie polecamy jednak innym osobom ze względu na zbyt wolno toczącą się akcję.

Fishing simulator

Jest jakiś symulator, który dodalibyście do tej listy?

Przeczytaj inne artykuły o symulatorach:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji