Najciekawsze wrześniowe aplikacje na Android

Najciekawsze wrześniowe aplikacje na Android

Najlepsze aplikacje na AndroidIlość aplikacji na Androida rośnie lawinowo. Osoby zapracowane na pewno mają spory problem z wyborem tego, co warto pobrać i wypróbować, a co jest jedynie stratą czasu. Dlatego w dzisiejszym artykule, po ostrej selekcji, wybrałam pięć najciekawszych aplikacji na Android jakie zwróciły moją uwagę w minionym miesiącu.

Zobacz jakie programy wybrałam.

Pobierz Bad Piggies Android Jeśli chodzi o gry, Bad Piggies na Android można spokojnie nazwać “premierą miesiąca”. Jest to nowy projekt twórców popularnej serii Angry Birds. W grze wcielasz się w gromadę zielonych świń, które budują zwariowane pojazdy i próbują dostać się do ptasich gniazd, by wykraść jajka. Scenariusz zupełnie szalony, ale zmuszająca do kombinowania gra potrafi wciągnąć. Możesz też pobrać wersję Bad Piggies HD na tablet.
Rozkład jazdy PKP Android Bilkom to aplikacja na Android, dzięki której skrót PKP przestaje przyprawiać o dreszcze. Program pozwala sprawdzić rozkład jazdy pociągów bezpośrednio w telefonie i robi to naprawdę skutecznie. Możesz także poszukać najbliższych stacji kolejowych na mapie, stworzyć listę ulubionych tras i kupić bilet na niektórych połączeniach.
Lektury Android Streszczenia Lektur to świetna aplikacja dla wszystkich uczniów rozpoczynających rok szkolny. Jeśli lubisz inne rozrywki, niż czytanie książek, ten program zaoszczędzi Ci dużo czasu i pozwoli przetrwać na lekcjach polskiego. Streszczenia Lektur w wersji PRO pozwalają nawet na korzystanie ze streszczeń w trybie offline.
Torrenty na Android uTorrent Beta to niezbędny program dla wszystkich uzależnionych od pobierania torrentów. uTorrent pozwoli Ci pobierać pliki torrent do pamięci telefonu. Zaraz po zakończeniu pobierania będziesz mógł od razu otworzyć zdobyty dokument, jeśli tylko posiadasz odpowiedni program do jego uruchomienia.
Darmowe sudoku Android Jeśli nie potrafisz sobie przypomnieć dnia, w którym wykonywałeś w głowie jakieś działanie matematyczne, nadszedł czas na rozruszanie szarych komórek. Open Sudoku to gra, która zmusi Cię do myślenia. 90 plansz sudoku o różnej trudności pozwoli Ci się zrelaksować w dowolnej chwili
A Wy jakie aplikacje odkryliście we wrześniu?
Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji