My Talking Tom – nowa gra dla dzieci (zobacz wideo)

my talking tom na iphone

Jeśli postać gadającego kota Toma nie jest Ci obca, na pewno ucieszy Cię fakt, że pojawiła się kolejna część gry z jego udziałem w roli głównej. Dostępna jest na smartfony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Zobacz wideo prezentujące grę i jej najciekawsze fragmenty.

Obejrzyj wideo z My Talking Tom


Teraz Talking Tom nie tylko powtarza nasze słowa i miło mruczy, tak jak to było w poprzednich częściach gry. Tym razem czeka nas o wiele więcej przyjemności – Toma można karmić smakołykami, kłaść go spać i grać z nim w gry.

Wirtualny pluszak, o którego trzeba dbać

Gadający kot Tom awansuje więc teraz na prawdziwego wirtualnego pluszaka, o którego trzeba dbać i do którego trzeba regularnie zaglądać – podobnie jak w niezwykle popularnym Pou. Kociak musi dostać jeść, odpowiednio długo się wyspać, trzeba wyprowadzać go do toalety oraz spędzać z nim czas na zabawie. Tylko tak wyrośnie na radosnego, zdrowego i wesołego kota.

Proste sterowanie – łatwe dla najmłodszych

My Talking Tom to przede wszystkim gra dla dzieci. Sterowanie w grze jest niezwykle proste i zostanie opanowane w szybkim tempie nawet przez najmłodszych. W grze są 4 przyciski, które odpowiadają za podstawowe potrzeby kota – głód, toaletę, sen oraz emocje. Wystarczy kontrolować, by poziom żadnego wskaźnika nie spadł zbyt nisko.

Dodatkowym urozmaiceniem w My Talking Tom są mini gry. Są to krótkie zręcznościowe rozgrywki przeznaczone dla najmłodszych. Trzeba na przykład wykazać się zręcznością i łapać myszy. Dzięki zdobytym monetom można kupować i zmieniać meble w bajkowym pokoju Toma.

Idealny towarzysz dla Pou

Jeśli masz już na swoim telefonie Pou, naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać – czas zaadoptować teraz także małego Toma. Nie ma nic przyjemniejszego niż mruczenie zadowolonego kociaka!

Pobierz My Talking Tom:

Pobierz poprzednie części gry:

Przeczytaj też inne artykuły o grach dla dzieci:

Wczytywanie komentarzy