My Talking Tom – nowa gra dla dzieci (zobacz wideo)

My Talking Tom – nowa gra dla dzieci (zobacz wideo)

Jeśli postać gadającego kota Toma nie jest Ci obca, na pewno ucieszy Cię fakt, że pojawiła się kolejna część gry z jego udziałem w roli głównej. Dostępna jest na smartfony z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Zobacz wideo prezentujące grę i jej najciekawsze fragmenty.

Obejrzyj wideo z My Talking Tom


Teraz Talking Tom nie tylko powtarza nasze słowa i miło mruczy, tak jak to było w poprzednich częściach gry. Tym razem czeka nas o wiele więcej przyjemności – Toma można karmić smakołykami, kłaść go spać i grać z nim w gry.

Wirtualny pluszak, o którego trzeba dbać

Gadający kot Tom awansuje więc teraz na prawdziwego wirtualnego pluszaka, o którego trzeba dbać i do którego trzeba regularnie zaglądać – podobnie jak w niezwykle popularnym Pou. Kociak musi dostać jeść, odpowiednio długo się wyspać, trzeba wyprowadzać go do toalety oraz spędzać z nim czas na zabawie. Tylko tak wyrośnie na radosnego, zdrowego i wesołego kota.

Proste sterowanie – łatwe dla najmłodszych

My Talking Tom to przede wszystkim gra dla dzieci. Sterowanie w grze jest niezwykle proste i zostanie opanowane w szybkim tempie nawet przez najmłodszych. W grze są 4 przyciski, które odpowiadają za podstawowe potrzeby kota – głód, toaletę, sen oraz emocje. Wystarczy kontrolować, by poziom żadnego wskaźnika nie spadł zbyt nisko.

Dodatkowym urozmaiceniem w My Talking Tom są mini gry. Są to krótkie zręcznościowe rozgrywki przeznaczone dla najmłodszych. Trzeba na przykład wykazać się zręcznością i łapać myszy. Dzięki zdobytym monetom można kupować i zmieniać meble w bajkowym pokoju Toma.

Idealny towarzysz dla Pou

Jeśli masz już na swoim telefonie Pou, naprawdę nie ma się nad czym zastanawiać – czas zaadoptować teraz także małego Toma. Nie ma nic przyjemniejszego niż mruczenie zadowolonego kociaka!

Pobierz My Talking Tom:

Pobierz poprzednie części gry:

Przeczytaj też inne artykuły o grach dla dzieci:

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy