Minuta Softonic: Whatsapp, Professional Farmer 2014, Facebook i Microsoft

Minuta Softonic: Whatsapp, Professional Farmer 2014, Facebook i Microsoft

Nie masz czasu na codzienne czytanie newsów z Twojej ulubionej branży nowych technologii? Nic się nie martw! W każdy piątek publikujemy krótkie wideo Minuta Softonic ze skrótem najważniejszych wydarzeń. Zobacz i dowiedz się najciekawszych nowości!


Nowy wygląd Whatsapp na iOS7

Whatsapp na iOS7 już do pobrania. Ten popularny komunikator na smartfony w końcu doczekał się aktualizacji interfejsu, który dostosowany został do płaskiego wyglądu iOS7. Oprócz tego pojawiły się też nowe funkcje, takie jak kadrowanie zdjęć i przesyłanie lokalizacji na mapie 3D.

Nowy symulator farmy

Professional Farmer 2014 w wersji demo. Czy kiedykolwiek pojawił się w Twojej głowie taki pomysł, by wyprowadzić się na wieś i zostać farmerem? Teraz możesz sprawdzić jak to jest, testując darmowe demo nowego symulatora farmy Professional Farmer. Pełna wersja gry też jest już w sprzedaży.

Skradziono hasła na Facebooku

Facebook: twoje hasło w niebezpieczeństwie. Dwa miliony haseł użytkowników skradziono z serwisów takich jak Facebook, Twitter, Gmail i LinkedIn. Ale spokojnie! Jeśli Twoje konto nie zostało wyłączone to znaczy, że wszystko w porządku. Polecamy jednak na wszelki wypadek zmienić często używane hasła na trudniejsze.

Windows 9 nadchodzi

Microsoft pracuje nad nowym Windowsem. Kolejna wersja systemu dostała przydomek “Treshold” i ma pojawić się w drugim trymestrze 2015 roku. Kolejny system Microsoft ma łączyć w sobie elementy środowiska Wndows, Windows Phone i XboX One. Co z tego wyniknie? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Obejrzyj więcej odcinków Minuty Softonic jeśli interesują Cię wiadomości z poprzednich tygodni.

Zaglądaj też regularnie do naszej sekcji News by być na bieżąco z najnowszymi nowinkami.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji