Minuta Softonic: Firefox, Instagram, Assassin’s Creed 4 i Winamp

Minuta Softonic: Firefox, Instagram, Assassin’s Creed 4 i Winamp

Co ważnego wydarzyło się w tym tygodniu? Nie chcesz przeglądać dziesiątków artykułów, aby się dowiedzieć? Obejrzyj nasze video Minuta Softonic ze skrótem najciekawszych newsów!


Firefox Australis

Firefox Australis już do pobrania. Jest to jeszcze nieskończona, testowa wersja przeglądarki, która ma pokazać jak wyglądać będzie finalne wydanie Firefox za kilka miesięcy. Główną zmianą jest nowy, uproszczony i jaśniejszy wygląd interfejsu.

Assassin’s Creed 4

Assassin’s Creed 4 na pecety. Czwarta część serii opowiada historię przygód pirata Edwarda Connora. Ubisoft miało wydać grę pod koniec października, ale w ostatniej chwili przesunięto premierę na 21 listopada. Tak więc koniec oczekiwania: nadszedł czas pirackich przygód!

Instagram na Windows Phone

Instagram na Windows Phone. W zeszłym tygodniu Vine, a w tym tygodniu Instagram – doczekaliśmy się dwóch świetnych aplikacji na Windows Phone. Instagram, na razie w wersji BETA, pozwala publikować na swoim profilu zdjęcia. Póki co nie można jednak robić filmów video. Czy Instagram przegoni popularnością alternatywne aplikacje?

Koniec Winamp

Winamp kończy żywot. Od 20 grudnia ten kultowy odtwarzacz muzyki przestanie być rozwijany. W ostatnich latach jego popularność na pewno znacznie spadła, ale i tak robi się smutno na myśl, że zniknie stary, dobry Winamp, w którym mogliśmy do woli zmieniać i projektować skórki. Na naszej stronie znajdziesz alternatywne programy.

Obejrzyj więcej odcinków Minuty Softonic jeśli interesują Cię wiadomości z poprzednich tygodni.

Zaglądaj też regularnie do naszej sekcji News by być na bieżąco z najnowszymi nowinkami.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji