Minecraft 1.6.1 już dzisiaj!

Minecraft 1.6.1 już dzisiaj!

AKTUALIZACJA: Minecraft 1.6.1 już jest gotowy do pobrania! Aby zaktualizować grę wystarczy pobrać i zainstalować nowy launcher. W razie problemów radzimy zrobić update środowiska Java Runtime Enivroment – linki znajdziecie w artykule.

Na dzisiaj zapowiedziano premierę najnowszej części gry Minecraft. Wersja 1.6, znaną też jako Horse Update Wprowadza ona kilka ciekawych, choć mało rewolucyjnych zmian. Na pewno jednak powinna zadowolić setki tysięcy fanów Minecraft, którzy czekają na wszelkie nowości, jakie zawitają do ich ulubionej gry.

Pobierz Minecraft 1.6.1

Co ciekawe, Mojang wydał już pierwszą poprawkę do najnowszej wersji Minecraft. Trzeba przyznać, że to nie lada sztuka, wydać wersję 1.6.1 na trzy dni przed wydaniem wersji 1.6. Dlaczego zdecydowano się na taki ruch?

Okazało się, że Minecraft 1.6 w wersji pre-release (wydany we wtorek, 25 czerwca) miał kilka dosyć poważnych bugów. Mojang wydał więc nowszą wersję (1.6.1) w piątek, 28 czerwca.  Do końca więc nie jesteśmy pewni, czy nowa i ostateczna wersja będzie miała numer 1.6, 1.6.1, czy może 1.6.2. Na pewno jednak, plik, który zostanie wydany dzisiaj będzie pozbawiony błędów znanych z pre-release 1.6.

Oto lista nowych obiektów w najnowszej wersji Minecraft 1.6:

  • konie (różne umaszczenie: szare, białe, czarne, brązowe, kasztanowe, kremowe),
  • osły oraz muły,
  • zbroja dla konia,
  • blok węgla,
  • blok utwardzona glina,
  • konie zombie oraz szkielety,

Jeszcze dziś powiadomimy Was o wydaniu najnowszej aktualizacji Minecraft. Jeśli chcecie być na bieżąco, zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku lub Twitterze!

Pamiętajcie też, że do uruchomienia najnowszej wersji Minecraft potrzeba środowiska Java w wersji od 6 wzwyż. Najnowszą wersję znajdziecie do pobrania tutaj: Java Runtime Enviroment)

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuł:

Źródło

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji