Microsoft wyda ostatnią aktualizację dla Windows XP i Office 2003

Microsoft wyda ostatnią aktualizację dla Windows XP i Office 2003

Za 4 dni Microsoft wyda ostatnią aktualizację dla Windows XP oraz Office 2003. Na swojej stronie internetowej twórcy popularnego systemu poinformowali, że 8 kwietnia użytkownicy tych produktów otrzymają niezbędne poprawki bezpieczeństwa. To niezwykle ważne, bo już 8 kwietnia skończy się dla nich wsparcie techniczne.

Windows XP dostanie krytyczną aktualizację dla Internet Explorer 6, 7 oraz 8. W Microsoft Office 2003 “załatane” będą błędy umożliwiające atak na system za pośrednictwem programu Word.

8 kwietnia to ważny dzień dla wszystkich użytkowników Windows XP, który wciąż jest niezwykle popularny na całym świecie. Brak wsparcia technicznego dla tego systemu oznacza, że będzie on dużo bardziej narażony na ataki wirusów oraz cyberprzestępców. Wszystkim użytkownikom Windows XP zaleca się by zmienili system operacyjny na nowszy – Windows 7 lub Windows 8.

Windows XP

Jeśli chcecie w łatwy sposób przenieś się z Windows XP na nowszą wersje “okienek” możecie to zrobić za pomocą programu PCmover Express. Tutaj znajdziecie instrukcję jak to zrobić: PCmover Express: Jak ekspresowo przesiąść się z Windows XP na Windows 7 lub 8.

Zobacz także:

Źródło: Microsoft

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji