Microsoft na E3: Nowe gry na Xbox One i Xbox 360 pokazane!

Microsoft na E3: Nowe gry na Xbox One i Xbox 360 pokazane!

E3 - SoftonicNiecałe 3 godziny temu zakończyła się konferencja Microsoft na E3, jedna z najważniejszych imprez w świecie gier wideo. Po dość chłodnym przyjęciu Xbox One oczekiwania wobec Microsoftu były duże. Jakie nowe tytuły na Xbox pokazał gigant? Czy warto sięgać do portfela? Przyjrzyjmy się nowościom od Microsoft.

Gry na Xbox 360

World of Tanks: Xbox 360 Edition to hit z PC, który ma trafić teraz na Xbox 360. Rozgrywka koncentruje się na bitwach pancernych. Nie zabraknie więc czołgów i innych maszyn destrukcji. Gra ma być za darmo, ale tylko w Gold Xbox360.

World of Tanks: Xbox 360 Edition World of Tanks: Xbox 360 Edition

Max: The Curse of Brotherhood to gra typu runner, w której należy przeprowadzić szczęśliwie głównego bohatera przez świat pełen niebezpieczeństw, unikając potworów i śmiertelnych pułapek.

Max: The Curse of Brotherhood Max: The Curse of Brotherhood

Dark Souls II. W tej grze wcielamy się w średniowiecznego rycerza, który musi walczyć z siłami ciemności. Gra ma zadebiutować w marcu 2014 roku.

Dark Souls IIGry na Xbox One

Ryse: Son of Rome to niezwykle dynamiczna gra, w której prowadzimy do boju rzymskiego generała i jego wojowników. Na konferencji zaprezentowano zwiastun, na którym widać niezwykle dopracowaną grafikę oraz ciekawy tryb walki z mechanizmem zwolnienia akcji.Ryse: Son of Rome Ryse: Son of Rome

Sunset Overdrive. Gra cechuje się niezwykle kolorowym światem wypełnionym hordami potworów. Główny bohater biega, skacze po dachach i oczywiście zabija odrażające kreatury. Trudno coś więcej powiedzieć, ale wygląda na to, że rozgrywka będzie skupiać się na trybie multiplayer.

Sunset OverdriveSunset Overdrive

Forza Motorsport 5, czyli wsiadaj za kierownicę i szykuj się do wyścigu. Gra, jak obiecują jej twórcy, ma jeszcze dokładniej oddawać zachowanie kierowcy i pojazdu. To właśnie realizm ma cechować Forza Motorsport 5. Zobaczymy, jak im to wyjdzie!

Forza Motorsport 5Forza Motorsport 5

Project Spark to niezwykły projekt, w którym wcielamy się w budowniczych świata. Tworzymy środowisko, możemy powołać “do życia” również bohaterów, za pomocą których będziemy stawiać kolejne konstrukcje lub walczyć z wrogami. Wszystko to przy niezwykle dopracowanej i szybko działającej grafice. Robi wrażenie.

Project Spark

Dead Rising 3 to kolejna gra o apokalipsie zombie. Mamy więc mroczny klimat, rzesze nieumarłych i naszego bohatera, który musi przetrwać w tym brutalnym świecie.

Dead Rising 3Dead Rising 3

The Witcher 3: Wild Hunt, czyli polski akcent na konferencji Microsoftu. The Witcher 3: Wild Hunt ma pojawić się oczywiście na Xbox One. Na razie pokazano tylko krótki zwiastun, ale gra zapowiada się świetnie i zapewne powtórzy sukces poprzednich części.

The Witcher 3: Wild HuntThe Witcher 3: Wild Hunt

Na Xbox One trafi również nowa część serii Battlefield, a więc Battlefield 4: Second Assault. Jak zwykle, nie zabraknie niebezpiecznych wrogów, dynamicznych wymian ognia i ciekawych scenerii walk.

Battlefield 4: Second AssaultBattlefield 4: Second Assault

Oczywiście, na nowej konsoli od Microsoftu nie zabraknie kolejnej odsłony kultowej gry Halo. Niestety, poskąpiono większej liczby szczegółów dotyczących tego tytułu, poza jednym – gra ma ukazać się w przyszłym roku.

HaloHalo

Titanfall to gra, której fabuła osadzona jest w futurystycznej przyszłości. Komandosi, wielkie cyber-roboty oraz tony różnych broni. Taka mieszanka może skutkować tylko dynamiczną strzelanką, na jaką Titanfall się zapowiada. Gra pojawi się na wiosnę 2014 roku.

TitanfallTitanfall

Na Xbox One trafi również gra  Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, czyli kolejna odsłona tej niezwykle popularnej serii. Grafika w tej części zapowiada się na najwyższym poziomie. Graczom na zostać również zaoferowany otwarty świat.

Metal Gear Solid V: The Phantom PainMetal Gear Solid V: The Phantom Pain

To oczywiście nie wszystkie gry, jakie zobaczymy wkrótce na Xbox One. Na platformę tą szykowany jest chociażby Minecraft.

Które z tych gier najbardziej Wam się podobają?

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji