Limbo trafia na iPhone i iPad

Limbo trafia na iPhone i iPad

Limbo to jedna z ciekawszych gier jakie ukazały się w ostatnich latach. Teraz, ta mroczna przygodówka będzie dostępna także dla posiadaczy sprzętów z systemem iOS. Jeśli jesteście gotowi na niebanalną przygodę, Limbo na pewno się Wam spodoba.

Limbo na iPhone i iPad

Limbo zostało wydane w lipcu 2010 roku na Xbox 360 oraz Playstation 3. Gra osiągnęła ogromny sukces, a krytycy byli nią po prostu zachwyceni. Nic dziwnego, bo Limbo jest naprawdę bardzo oryginalną produkcją. Wystarczy spojrzeć na grafikę, która przedstawia świat tylko w barwach: czarnej, białej i licznych odcieniach szarości.

Zadaniem gracza jest odnalezienie siostry głównego bohatera. Naszą postacią kieruje się podobnie jak w wielu innych platformówkach – możemy biec, skakać, wspinać się czy pchać przedmioty. Na drodze bohatera znajdą się tez liczne pułapki, które przy chwili nieuwagi mogą skrócić go o głowę lub przerobić na miazgę… Jak można się domyślać gra nie jest raczej stworzona dla dzieci, a minimalistyczna oprawa dźwiękowa współgra z grafiką i doskonale buduje mroczny klimat.

Niestety, nie wiadomo czy gra zostanie wydana na Android.

Powiązane aplikacje

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji