Kwietniowe premiery: The Elder Scrolls Online, 2014 FIFA World Cup oraz Hobbit

Kwietniowe premiery: The Elder Scrolls Online, 2014 FIFA World Cup oraz Hobbit

The Elder Scrolls Online, LEGO: Hobbit oraz 2014 FIFA World Cup Brazil to gry, o których będzie głośno w kwietniu. Jednak to nie wszystkie premiery tego miesiąca!

W marcu byliśmy świadkami wysypu gier na konsole nowej generacji. Pod tym względem kwiecień prezentuje się znacznie spokojniej. Mamy zaledwie kilka premier i to także na starsze konsole i komputery PC.

Jedną z najważniejszych premier kwietnia będzie The Elder Scrolls Online, nowa, nieco kontrowersyjna gra MMO. Ponadto pojawią się tytuły na wszystkie możliwe platformy, za wyjątkiem Wii U. Konsola Nintendo nadal pozostaje zapomniana, ale miejmy nadzieje, że i to wkrótce się zmieni.

Dynasty Warriors 8: Complete Edition – PS4, PS3, PS Vita (04.04)

Jedna z największych serii doczekała się nowej odsłony, a raczej nowej wersji poprzedniej gry. Mowa o reedycji Dynasty Warriors 8 będącej połączeniem Xtream Legends oraz jej kontynuacji. W grze znów będziemy świadkami opowieści o wojnie o kontrolę nad Trzema Królestwami w Chinach. Tytuł ten zdecydowanie polecamy fanom gry, choć Dynasty Warriors niewiele się zmieniła przez te wszystkie lata.

Default player


The Elder Scrolls Online – PC, Mac (04.04)

The Elder Scrolls V: Slyrim był hitem. Twórcy są jednak dalecy od spoczęcia na laurach. Weszli oni na niebezpieczną drogę zwaną MMO. W tym gatunku sukces lub porażka tytułu jest niemal nieprzewidywalna. Ogólnie gra nie wzbudza większych emocji, ale nasze testy beta zapowiadają ciekawą mieszankę. Teraz, po dwóch latach oczekiwania, będziecie mogli sami sprawdzić grę i zdecydować o jej sukcesie lub porażce.

Pierwsze wrażenia z gry Elder Scrolls Online w wersji beta

Elder Scrolls Online: RPG z milionami graczy

Default player


Kinect Sports Rivals – Xbox One (11.04)

Po dwóch edycjach na konsoli Xbox 360 seria debiutuje na nowej generacji, czyli Xbox One.  To nie tylko znane nam już rozgrywki piłki nożnej, czy kręgli, ale też wspinaczka i narty wodne. Dzięki nowemu Kinectowi kontrola ruchów jest jeszcze lepsza. A w czasie gry możemy liczyć na ciekawe elementy rozgrywki zespołowej i system power-upów.

Default player


LEGO: Hobbit – PC, Mac, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, Wii U, PS Vita, 3DS (11.04)

LEGO: Hobbit to już trzecia filmowa gra z klockami Lego wydana w tym roku. Doskonale znana historia wsparta plastikowymi postaciami i dużą dawką humoru, jak zwykle nie powinna zawieść. Podobnie, jak w przypadku The LEGO Movie, gra w dużej mierze polegać będzie na kooperacji między graczami.

Default player


Final Fantasy XIV: A Realm Reborn – PS4 (14.04)

Po debiucie w sierpniu na PC i PS3, teraz gra zadebiutowała na konsoli PS4 z poprawioną grafiką. Nowe FF pokazuj możliwości next-gena. Jeśli posiadacie więc PlayStation 4 i lubicie serię Final Fantasy to warto poznać jej kolejne oblicze.

Default player


Trials Fusion – PC, PS4, Xbox One, Xbox 360 (16.04)

To kolejna odsłona lubianej serii motocyklowych gier zręcznościowych. Wcielamy się w kaskadera pokonującego tory przeszkód. W nowej odsłonie dodano również quady, a w grę będziemy mogli zagrać nie tylko na PC, ale też konsoli Xbox 360 i next-genach.

Default player


2014 FIFA World Cup Brazil – PS3, Xbox 360 (16.04)

Kolejna edycja najpopularniejszego symulatora piłki nożnej. Jak za każdym razem mamy nieco uproszczony silnik klasycznej wersji FIFA oraz kilka nowych funkcji. Nie można się oprzeć wrażeniu, że jest to dodatek do FIFA 14. Tym razem możemy liczyć na poprawę systemu strzałów, który był głośno krytykowany przez graczy. Emocje związane ze zbliżającym się mundialem poczujemy w trybie Road to Rio.

2014 FIFA World Cup Brazil – pierwsze wrażenia

Default player


Dark Souls II – PC (25.04)

Dark Souls 2 to kolejna gra, która po debiucie na konsolach pojawia się także na komputerach z systemem Windows. Choć gra należy do dość trudnych, to gwarantuje  doświadczonym graczom sporą dozę satysfakcji. Jeśli nie boicie się wyzwań, to musicie ją  wypróbować.

Recenzja Dark Souls II

Default player


Jojo’s Bizarre Adventure: All Star Battle – PS3 (25.04)

Na podstawie japońskiej mangi powstała gra Jojo’s Bizarre. To tytuł dla wszystkich fanów klasycznych gier w stylu Street Fighter. W tej odsłonie będziemy mogli kontrolować ponad 40 różnych postaci, w 8 różnych odsłonach.

Default player


Przygotujcie się na maj

W kwietniu debiutują sprawdzone i mocne tytuły, jak The Elder Scrolls Online, czy  2014 FIFA World Cup Brazil. Nie są to jednak tak naprawdę spektakularne gry. Dlatego należy przygotować się na maj, gdzie swoją premierę będzie miała gra Watch Dogs -jeden z najbardziej oczekiwanych tytułów na konsole nowej generacji oraz kilka innych tytułów.

Której z kwietniowych premier nie możecie się doczekać?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji