Konkurs – Wygraj grę Scania Truck Driving Simulator

Konkurs – Wygraj grę Scania Truck Driving Simulator

Konkurs Scania Truck Driving SimulatorDziś mamy nie lada gratkę dla wszystkich miłośników symulatorów. W naszym konkursie można wygrać 5 licencji na pełną wersję gry Scania Truck Driving Simulator, ufundowane przez producenta gry, firmę SCS Software. Trzeba się odrobinę wysilić, ale warto, bo nagroda jest bardzo atrakcyjna. Szczegółowe informacje, co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie i wygrać grę Scania Truck Driving Simulator, znajdziecie poniżej.

Zasady naszego konkursu są proste. Przede wszystkim należy pobrać Demo Scania Truck Driving Simulator z Softonic (do pobrania TUTAJ), zagrać  i w komentarzu do niniejszego artykułu napisać, który z trybów gry w Scania Truck Driving Simulator najbardziej Ci się podoba. Oczywiście swój wybór należy uzasadnić. Wybierzemy pięć najciekawszych uzasadnień, a ich autorów nagrodzimy licencjami.

Jeśli nie wiecie co to Scania Truck Driving Simulator, to naszą recenzję tej znakomitej gry znajdziecie tutaj. Możecie również zagrać we wcześniejsze symulatory ciężarówek, autorstwa SCS Software – Euro Truck Simulator oraz Trucks and Trailers.

Gotowi? Zatem do wozów!

Pamiętajcie, żeby zapoznać się z ogólnymi warunkami konkursu.

Konkurs trwa od 11 do 18 lipca 2012.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji