Reklama

Artykuł

Kim Kardashian Hollywood: 7 porad, aby stać się celebrytką

Maria Baeta

Opublikowany

Kim Kardashian: Hollywod jest jedną popularniejszych obecnie aplikacji. My zdradzamy jejnajwiększe sekrety, które pomogą w pełni cieszyć się grą.

Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych światowych celebrytek. Zatem nie mogło jej też zabraknąć nawet na łamach Softonic. Wszystko za sprawą gry na iOS-a i Androida, w której możemy stać się wschodzącą gwiazdą Hollywood.

Kim Kardashian Hollywood: 7 porad, aby stać się celebrytką

Rozgrywka w Kim Kardashian: Hollywood jest prosta. Musimy stanąć na topie listy najpopularniejszych gwiazd, odwiedzać imprezy, prezentacje, plany zdjęciowe. Będziemy też spotykać się z innymi gwiazdami, czy właśnie z Kim Kardashian, która pomoże nam wypłynąć na szerokie wody.

Podzielimy się wskazówkami, które pomogą wam zdobyć dodatkowe punkty i szybciej piąć się po szczeblach kariery.

Zaczynaj zadania z pełną energią

Kiedy zaczniesz wykonywać jakieś zadanie, zawsze rób to przy pełnym pasku energii. Kiedy je akceptujemy, zegar tyka, więc należy starać się mieć jak najwięcej energii, aby być w stanie je wykonać w pełni.

Akceptuj zadania natychmiast

Jeśli agent Kim lub jakikolwiek inny bohater zaoferuje nam zadanie do wykonania, akceptujmy je natychmiast. Dzięki temu otrzymujemy dodatkowy bonus za szybki start.

Odnosi się to do wszystkich zadań, które mają opcję start (+bonus).

Jeśli masz czas, to pracuj

Jeśli wiesz, że nie poświęcisz grze dużo czasu w tej chwili, to najlepiej jest przyjąć pracę albo wziąć udział w spotkaniach, które trwają godzinę. Na wyższych poziomach bez problemu otrzymamy za nie pięć gwiazdek, korzystając z naszej mocy i czasu.

Zadania te nie dadzą nam zbyt dużo pieniędzy, ale pięć gwiazdek to benefity chociażby w postaci szybszego wzrostu liczby fanów.

Dzięki cierpliwości otrzymasz 5 gwiazdek nawet przy długich zadaniach

Możesz poświęcić więcej czasu na Kim Kardashian: Hollywood? Wtedy wybierz dłuższe zadania trwające 3, 8 lub 24 godziny. Jeśli zamierzasz grać regularnie i masz pełny pasek energii, to gra będzie przebiegać bez zakłóceń.

Sztuką jest wiedzieć, kiedy mamy pełen pasek energii. Powiadomienia nie są tutaj wystarczające i trzeba monitorować grę. Poświęć jej więcej uwagi i cierpliwości.

Dotykaj obiektów, aby zdobyć dodatkowe bonusy

Za każdym razem, gdy jesteś w jakimś budynku, na przykład na lotnisku, dotykaj obiektów na pierwszym planie: hydrantów, gołębi, toreb. Mogą one przynieść dodatkowe punkty doświadczenia, pieniądze albo energię.

Nie kosztuje to zbyt wiele wysiłku, a możemy uzyskać wiele cennych bonusów.

Nie marnuj specjalnych gwiazdek

Wykonywanie zadań, zdobywanie kolejnych poziomów i pięcie się w hierarchii celebrytów to okazja do zdobycia gwiazdki „K”. Dzięki niej można zauroczyć inne postacie, kupić ubrania, akcesoria, domy, a nawet zaadoptować kociaka. Jednak przed ich wykorzystaniem warto się zastanowić, na co rzeczywiście je wydać. Trudno je zdobyć, a nigdy nie wiadomo, kiedy rzeczywiście będą potrzebne.

Kontroluj osiągnięcia

W prawym dolnym rogu znajdziemy przycisk goals & achievements, czyli cele i osiągnięcia. Wykonując zawarte tam zadania, nasza postać zdobywa pieniądze, punkty doświadczenia i energii. Warto na nie spoglądać, aby wiedzieć, jakie działania można wykonać, żeby doprowadzić do spełnienia danych celów.

Choć opisy tych osiągnięć nie są zbyt dobrze sprecyzowane, to ich nazwy i grafiki mówią już wiele. Na przykład Barfly odnosi się do barów, czyli picia drinków i odwiedzania takich obiektów. Z kolei Spender opiera się na wydawaniu pieniędzy. Pamiętaj, aby starać się cały czas dążyć do realizacji tych celów.

Te wskazówki pomogą Ci zostać gwiazdą

Wystarczy dostosować się do tych wskazówek, aby osiągnąć wirtualny sukces w grze Kim Kardashian: Hollywood. Jeśli marzy wam się międzynarodowa kariera celebryty, to możecie poczuć jej smak za sprawą tej mobilnej gry.

Pobierz Kim Kardashian: Hollywood dla iOS-a oraz Androida.

Zobacz także:

Również może Cię zainteresować