Reklama

Artykuł

Już od dziś można grać w GTA: San Andreas na Androida

Już od dziś można grać w GTA: San Andreas na Androida
Paweł Kański

Paweł Kański

  • Zaktualizowany:

Tydzień po premierze GTA: San Andreas na iOSa, w sklepie Google Play pojawiła się wersja gry na Androida. Co powinniście o niej wiedzieć?

Gra ma odświeżoną grafikę, dzięki której może ona przeżyć “drugą młodość” na Waszych urządzeniach. GTA: San Andreas na Androida jest kompatybilna z telefonami i tabletami obsługującymi system w wersji co najmniej 3.0. Zajmuje 2,4 GB pamięci i jest przetłumaczona na angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski i japoński.

Podobnie jak wersja na iOSa, gra San Andreas na Androida będzie obsługiwała bezprzewodowego kontrolery MoGa oraz niektóre pady korzystające z połączeń Bluetooth i USB. Jeśli nie macie zewnętrznego urządzenia do sterowania, możecie skorzystać z jednego z trzech modelów kontroli dotykowej w grze.

Co ciekawe, gra zbiera na razie bardzo złe opinie. Prawdopodobnie z powodu problemów z jej uruchomieniem, nawet na nowych tabletach Nexus 7. Oznacza to, że Rockstar Games wyda pewnie wkrótce aktualizację. Jeśli kupiliście więc grę i nie możecie jej uruchomić, uzbrójcie się w cierpliwość.

Twórcy GTA: San Andreas na Androida zapowiadali też wydanie wersji na Windows Phone. Nie znamy jednak konkretnej daty.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:


Paweł Kański

Paweł Kański

Najnowsze od Paweł Kański

Editorial Guidelines