Jak włączyć nowy wygląd Aktualności Facebooka przed wszystkimi?

FacebookJak informowaliśmy wcześniej – kliknij aby zobaczyć, Facebook ogłosił, że dotychczasowy wygląd strumienia aktualności w tym serwisie ulegnie zmianie. Proces przełączania użytkowników na nowy wygląd już się rozpoczął, ale przez wzgląd na ogrom całej operacji jest bardzo powolny i będzie trwał dość długo. Podobnie jak miało to miejsce podczas wprowadzenia Osi czasu – kliknij aby przypomnieć sobie o chodziło. Możesz jednak stać się pionierem i włączyć nowy wygląd Aktualności Facebooka jako jeden z pierwszych. Jak to zrobić i mieć nowe Aktualności Facebooka już teraz zdradzam poniżej.

Włączenie nowego wyglądu Aktualności jest bardzo proste. Wystarczy odwiedzić stronę https://www.facebook.com/about/newsfeed i przewinąć na jej dół. Znajdziemy tam przycisk Dołącz do listy oczekujących. Należy go kliknąć.

Jak wlaczyc nowy wyglad Aktualnosci FacebookaDzięki temu, znajdziemy się na liście osób, które otrzymają nowy wygląd Aktualności jako pierwsze. Należy się uzbroić w cierpliwość, gdyż do końca nie wiadomo jak długo może to potrwać, ale na pewno dołączając do listy oczekujących, nowy wygląd zobaczysz przed innymi. W trakcie oczekiwania warto co jakiś czas wylogować się z Facebooka i zalogować ponownie, aby sprawdzić, czy coś nie uległo zmianie.

Niestety Facebook nie może pozwolić sobie na to, by wszyscy na raz zaczęli włączać nowy wygląd Aktualności i dlatego powstała lista oczekujących, którzy będą otrzymywać dostęp do usługi stopniowo.

Dajcie znać w komentarzach, czy już macie nowy wygląd Aktualności, czy jeszcze czekacie.

Powiązane artykuły:

Wczytywanie komentarzy