Jak szybko ściągnąć z Youtube gotową listę filmów

Youtube jak sciagacWakacje trwają i na pewno wiele z Was wybiera się w najbliższym czasie w podróż. Jeśli nie jesteście pewni, czy będziecie mieć swobodny dostęp do internetu, warto wcześniej przygotować coś ciekawego do oglądania na komputerze. Dlatego w dzisiejszym artykule pokażę jak szybko i bezproblemowo ściągnąć dużą ilość filmików z YouTube tak, by móc oglądać je potem offline.

Możesz wykorzystać ten sposób, gdy chcesz na przykład zapisać na dysku kilka lub kilkanaście odcinków serialu i obejrzeć go spokojnie gdzieś na łonie natury. Przyda Ci się także, gdy wraz ze znajomymi planujecie ognisko z dala od cywilizacji i przydałby się Wam podkłady muzyczne do karaoke .

Jeśli natomiast chcesz dowiedzieć się jak zamienić film z YouTube na mp3, zajrzyj do naszego wcześniejszego artykułu.

Zapraszam do lektury!

Krok 1. Ściągnij i zainstaluj darmowy program Free YouTube Download

Istnieje wiele aplikacji do ściągania filmów z serwisu YouTube, ale moją ulubioną jest darmowy Free YouTube Download. Pozwala ona zapisać na komputerze pojedynczy filmik, ale także całą playlistę i to jest dokładnie to, czego nam potrzeba!

Krok 2. Znajdź playlistę, którą chcesz ściągnąć

Jeśli zainstalowałeś już program Free YouTube Download, otwórz na stronie YouTube playlistę, którą chcesz ściągnąć na komputer. Jeśli nie masz czasu tworzyć własnej listy, sprawdź czy w serwisie nie ma już gotowej, przygotowanej przez innego użytkownika.

Wystarczy wpisać w pasku wyszukiwania nazwę interesującego nas serialu lub wykonawcy i kliknąć przycisk z lupą. Po lewej stronie nad wynikami wybierz opcję “Filtr”, a następnie “Playlisty”.

YouTube jak sciagac piosenki

Otrzymane wyniki to nic innego jak właśnie gotowe listy filmów.

Youtube jak sciagnacKrok 3. Skopiuj adres playlisty

Aby to zrobić, najedź kursorem myszki na napis pokazujący jaka liczba filmów znajduje się w danej playliście. Kliknij prawy przycisk myszy i w menu, które się pokaże, wybierz opcję “Kopiuj adres odnośnika”.

pobieranie z Youtube

Krok 4. Wklej adres playlisty do programu Free YouTube Download

Jeśli poprawnie skopiowałeś link do wybranej playlisty, wystarczy teraz w programie Free YouTube Download wcisnąć przycisk “Wklej” lub posłużyć się skrótem klawiaturowym Ctrl+V.

Krok 5. Ściągnij wszystkie filmy automatycznie

Jak zauważysz, program Free YouTube Download rozpozna wszystkie filmy z listy i przygotuje je do ściągnięcia.

Program download Youtube

Teraz wybierz jeszcze tylko jakość plików video, jakie chcesz uzyskać oraz docelowy folder, gdzie program ma zapisać gotowe filmiki.

Wszystko gotowe?

W takim razie jedyne co zostało, to wcisnąć przycisk play oznaczony strzałką.

Youtube converter

Wszystkie pliki z wybranej przez nas listy powoli ściągną się na dysk komputera. Proste, prawda?

Wczytywanie komentarzy