Jak pobrać plik MP3 z YouTube?

Serwis internetowy YouTube to skarbnica muzyki. Znajdziemy tutaj niemal każdą piosenkę. Co jednak zrobić, aby skorzystać z tego bogactwa wtedy, kiedy nie mamy pod ręką komputera lub smartfona z podłączeniem do Internetu? Warto wcześniej pobrać muzykę z YouTube i zapisać ją jako plik MP3. Jak to zrobić w prosty sposób dowiedziecie się z tego postu.

Jak pobierać MP3 z YouTube online?

Najprościej pobrać z YouTube plik MP3 to wykorzystać jeden z serwisów internetowych.  My polecamy do tego celu serwis Video2MP3. Wystarczy wkleić link do klipu na YouTube i kliknąć przycisk “Convert”.

Jak pobierać mp3 z youtubePo konwersji pojawi się strona z informacjami o pobieranym pliku i po kilku chwilach okienko do zapisania pliku MP3.

Jak pobierać plik mp3 z YoutubeJak pobierać z YouTube pliki MP3, MP4 czy AVI?

Jeśli chcemy mieć możliwość pobrania i zapisania klipów wideo nie tylko do formatu MP3, ale też MP4 i AVI, warto wcisnąć przycisk download i pobrać program Free YouTube Download.

Free youtube download mp3 mp4 aviJak widać okno programu jest bardzo proste. U góry wklejamy link do klipu na YouTube. Następnie wybieramy katalog na dysku twardym, gdzie plik ma być zapisany. Na dole okienka programu, z rozwijanej listy “Formaty” wybieramy w jakim formacie chcemy mieć zapisany pobrany plik: MP3, MP4 czy AVI. Oczywiście do wyboru mamy o wiele więcej formatów. Dla każdego coś miłego.

Wczytywanie komentarzy