Jak pobierać torrenty w Androidzie?

Jak pobierać torrenty w Androidzie?

aTorrent - klient sieci torrent na AndroidUżytkownicy Androida doskonale wiedzą jak elastyczny i otwarty jest to system operacyjny. Wystarczy przejrzeć listę aplikacji, jakie są na niego dostępne, żeby zobaczyć jak wiele ma nam ten system do zaoferowania. Potrafi on prawie tyle co pecet, jakiego większość z Was ma w domu. Co ciekawe, potrafi też pobierać torrenty co dla wielu może być zaskoczeniem :). Jeśli chcesz sprawdzić jak pobrać pliki dzielone za pomocą protokołu bittorrent, sprawdź mój wpis!

W sklepie Google Play znajdziecie sporo aplikacji służących do pobierania plików torrent oraz do zdalnego sterowania takich programów zainstalowanych na PC. Ja posłużę się przykładem aplikacji aTorrent. Po jej pobraniu, należy ją uruchomić i za pomocą wyszukiwarki wyszukać, a następnie otworzyć interesujący nas plik torrent. Niestety program nie ma samodzielnej wyszukiwarki plików i trzeba skorzystać z zewnętrznej, np. The Pirate Bay.

Wyszukiwanie w aTorrent

Po otwarciu pobranego torrentu, gdy aplikacja spyta się nas gdzie zapisać plik, wystarczy wybrać interesującą nas lokalizacją (np. folder na karcie SD) i kliknąć przycisk Download.
aTorrent - zapisywanie pliku

Plik automatycznie zacznie się pobierać. Dane, które właśnie ściągamy z internetu możemy przeglądać i sprawdzać status ich pobierania. Jeśli jesteś zaawansowanym użytkownikiem możesz sprawdzić trackery danego pliku.

Inną aplikacją służącą do pobierania torrentów na Android jest BitTorrent.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji