Jak korzystać z Instagrama na komputerze i online

Instagram, to niezwykle popularna aplikacja do edycji i publikacji zdjęć. Instagram dostępny jest zarówno na iPhone, jak i Android oraz Windows Phone. Jeżeli chcielibyście zacząć korzystać z Instagram online i na swoim komputerze, to koniecznie przeczytajcie nasz poradnik.

Instagram w pierwszej kolejności zdobył popularność jako aplikacja mobilna na iPhone. Ale teraz, na całe szczęście, możemy korzystać z serwisu także na komputerze i oglądać na bieżąco fotki wrzucane przez naszych znajomych. To bardzo wygodna opcja, zwłaszcza, jeżeli chcemy zobaczyć zdjęcia dodawane przez innych użytkowników Instagram w nieco większym rozmiarze, niż ekran naszego telefonu.

Istnieje wiele programów i stron www służących do korzystania z Instagram na komputerze. Postanowiłam wybrać i omówić najciekawsze z nich.


Chcesz wiedzieć więcej na temat Instagram?

Przeczytaj nasz poradnik – TUTAJ


Oficjalna strona Instagram online

Instagram, początkowo dostępny jedynie na telefony komórkowe, od pewnego czasu posiada również własną stronę www, na której możemy zalogować się na nasze konto. Możemy na niej oglądać zdjęcia znajomych, ukazane w sporym i czytelnym formacie. Łatwo polubić je serduszkiem i dodać komentarz. Można też dokonywać zmian we własnym profilu.

Inne serwisy do oglądania Instagram online

Statigram

Statigram to mój ulubiony serwis online dla Instagram. Jest niezwykle czytelny i ma wiele funkcji. Zdecydowanie najciekawszą z nich są statystyki dotyczące naszego konta, takie jak, na przykład suma otrzymanych komentarzy i najczęściej wyświetlane zdjęcia. Oprócz tego znajdziecie tutaj wiele ciekawostek, jak chociażby konkursy fotograficzne.

Statigram onlineStatigram online

Webstagram

Webstagram także służy do oglądania zdjęć z Instagram w przeglądarce. Zaletą tego serwisu jest wygodne oglądanie fotografii z całego świata według wybranego przez nas tematu zdjęcia, to znaczy według tagów. Oprócz tego znajdziesz tu informacje o najpopularniejszych użytkownikach Instagram.

Webstagram onlineWebstagram online

Aplikacje do Instagram na PC

Pixsta

Pixsta to aplikacja do Instagram na Windows. Dzięki niej sprawdzisz najnowsze zdjęcia, jakie pojawiły się na Twoim profilu, dodasz komentarze i polubisz wybrane fotografie.

Pixsta na PCPobierz Pixsta na Windows

Carousel

Carousel to jeden z najciekawszych programów do Instagram na Mac. Pozwoli Ci przejrzeć konto w podobny sposób, jakbyś to robił w telefonie. Dużą zaletą Carousel jest świetna oprawa graficzna aplikacji.

Carousel na MacPobierz Carousel na Mac

Instagram w Google Chrome

Instagram for Chrome

Instagram for Chrome to świetne rozwiązanie do użytkowników Google Chrome. Dzięki niemu będziecie mieli wygodny dostęp do swojego konta na Instagramie bezpośrednio z przeglądarki. Nie trzeba więc włączać żadnej dodatkowej aplikacji. Wystarczy kliknąć na małą ikonkę z prawej strony paska adresu.

Instagram for ChromePobierz Instagram for Chrome

Niestety, wymienione przeze mnie aplikacje nie pozwalają na dodawanie nowych zdjęć. Mimo to są naprawdę pomocne w sytuacji, kiedy nie możesz skorzystać z komórki.

Używacie jakichś programów do wyświetlania Instagram?

Zobaczcie wszystkie nasze artykuły o Instagram w poście: Wszystko o Instagram.

Artykuł został zaktualizowany 14.11.2013


Wczytywanie komentarzy