Jak dodać zdjęcie w tle na Facebook

Jak dodać zdjęcie w tle na Facebook

Jak zmienić zdjęcie w tle na FacebookJednym z bardziej widocznych elementów profilu każdej osoby na Facebooku jest zdjęcie w tle. Po założeniu konta na Facebooku, lub po włączeniu nowego wyglądu profilu (tzw. oś czasu) widać jedynie nasze zdjęcie profilowe, a w miejscu zdjęcia w tle znajduje się wielka biała plama. Nie wygląda to zbyt dobrze, dlatego warto ustawić zdjęcie w tle. Poniżej dowiecie się jak to zrobić.

Niezależnie od tego, czy ustawiasz zdjęcie w tle po raz pierwszy, czy masz już zdjęcie w tle i nie pamiętasz jak się je zmieniało, cały proces wygląda tak samo. Na stronie swojego profilu na Facebooku musisz odnaleźć przycisk “Zmień zdjęcie w tle”. Jest to o tyle trudne, że przycisku tego nie widać na pierwszy rzut oka. Dopiero gdy najedziemy kursorem myszy na obszar zdjęcia, lub tę białą plamę gdzie powinno znajdować się zdjęcie, wtedy przycisk się pojawia po prawej stronie zdjęcia.

Jak zmienić zdjęcie w tle na FacebookJak zmienić zdjęcie w tle na FacebookAby zmienić zdjęcie w tle na Facebooku, należy kliknąć w przycisk Zmień zdjęcie w tle i następnie wybrać odpowiednią opcję. Możemy na zdjęcie w tle wybrać fotografię, którą wcześniej wrzuciliśmy na Facebooka (Wybierz ze zdjęć) lub dodać zdjęcie bezpośrednio z komputera (Dodaj zdjęcie). Mamy także możliwość zmiany pozycji aktualnego zdjęcia, to znaczy dopasowania obszaru zdjęcia jaki będzie wyświetlany jako zdjęcie w tle. Jeśli mieliśmy wcześniej ustawione jakieś zdjęcie możemy je także usunąć.

Warto zadbać o to by zdjęcie w tle było atrakcyjne, gdyż jest ono Waszą wizytówką. Koniecznie przeczytajcie nasz poradnik 4 sposoby na fajne zdjęcie w tle na Facebooku.

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy