Jak będzie wyglądał nowy Slender?

Jak będzie wyglądał nowy Slender?

Nowy SlenderGra Slender: The Arrival to nowa część popularnego horroru Slender. Jej premiera zapowiadana jest na początek 2013 roku, a więc już wkrótce!

Twórcy kontynuacji Slendera podsycają ciekawość publikując krótkie informacje na temat gry. Przygotowali także video, w którym można zobaczyć, jak zmieni się grafika gry.

Zobaczcie trailer gry i oceńcie sami, czy Slender: The Arrival zapowiada się być podobnie straszny, jak pierwsza wersja

Trailer w lepszej rozdzielczości możecie pobrać tutaj.

Slender: The Arrival ma opierać się na bardzo podobnej fabule, co pierwsza część horroru. Zadaniem gracza jest odszukać kilka stron dziwnych notatek, w czym przeszkadza tajemnicza i przerażająca istota, Slender. Wszystko dzieje się w mrocznym i przerażającym otoczeniu, a jedynym narzędziem do dyspozycji jest, tak jak ostatnio, ledwo świecąca latarka.

W nowej części gry zostanie ulepszona grafika, co dobrze widać na filmie. Przybędzie kilka poziomów z rozbudowanym wątkiem fabularnym, choć nie znane są jeszcze szczegóły dotyczące rozwinięcia całej historii.

Nad rozwojem gry pracuje twórca oryginału Mark Hadley wraz z niezależnym zespołem Blue Isle Studios. Miejmy nadzieje, że producentom uda się utrzymać przerażający klimat pierwszej części i ponownie będziemy mieli okazję tracić zmysły grając po ciemku w nowego Slendera.

Slender: The Arrival będzie dostępny na komputery PC oraz Mac, choć twórcy gry nie wykluczają wydania jej także na konsole i telefony komórkowe. Niestety gra będzie płatna, ale prawdopodobnie za trochę mniej niż 20 dolarów. Póki co wszystko owiane jest aurą tajemnicy, jak na porządny horror przystało 😉

Zobaczcie też jak wyglądają zdjęcia z nowej części gry.

Slenderman the Arrival

Koniecznie napiszcie nam w komentarzach, czy według Was nowy Slender zapowiada się ciekawie, czy wprost przeciwnie?

A tym, którzy jeszcze nie znają popularnego horroru Slender, sugerujemy koniecznie pobrać i wypróbować. To idealna gra na zimowe, pełne mroku wieczory dla wszystkich miłośników grozy i mocnych wrażeń 🙂

Pobierz Slender

Możesz też wypróbować inne horrory zrobione w podobnym klimacie:

Slenderman’s Shadow: Sanatorium

Slenderman’s Shadow: Hospice

SCP-087

  • Link Skopiowany!
Wczytywanie komentarzy