Reklama

Igrzyska Olimpijskie w Soczi na ekranie smartfona i tabletu – wyniki, informacje, relacje na żywo, medale

Igrzyska Olimpijskie w Soczi na ekranie smartfona i tabletu – wyniki, informacje, relacje na żywo, medale

Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014 możemy śledzić nie tylko w telewizji, czy internecie, ale także za pomocą aplikacji na smartfony i tablety. Ma to tę zaletę, że możemy robić to wszędzie tam gdzie jest z nami nasz gadżet – na przerwie w szkole, w pracy czy w autobusie.

Przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aplikacji na iPhone, iPad, Android i Windows Phone, które pozwolą śledzić najnowsze informacje docierające z Soczi. Wybrane wydarzenia będziemy mogli śledzić nawet na żywo. Fani skoków narciarskich, Kamila Stocha oraz Justyny Kowalczyk, powinni być usatysfakcjonowani. Czy mamy już medal? Sprawdź w jednej z aplikacji relacjonujących przebieg Olimpiady w Soczi.

Sport.pl LIVE

sport-pl-liveSport.pl LIVE to aplikacja, dzięki której możemy śledzić na żywo wydarzenia sportowe relacjonowane przez dziennikarzy Sport.pl. Serwisu należącego do Agory, wydawcy Gazety Wyborczej oraz Gazeta.pl. Gwarantuje to jedną z najlepszych redakcji sportowych w kraju, wiele unikalnych materiałów oraz bardzo aktualne informacje. Sport.pl będzie na pewno szeroko relacjonował najważniejsze wydarzenia sportowe z polskiego punktu widzenia oraz wiele innych.

Pobierz Sport.pl LIVE na iPhone

Pobierz Sport.pl LIVE na Android

Pobierz Sport.pl LIVE na Windows Phone

Onet News

onet newsOnet News to aplikacja uniwersalna. Pokazuje wiadomości z portalu Onet.pl, z wielu różnych kategorii, nie tylko ze sportu. Na szczęście aplikacja jest tak dobrze skonstruowania, że miłośnicy sportów zimowych i kibice polskiej kadry na Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014, mogą przestawić sobie wiadomości sportowe na główne miejsce w aplikacji. Jak to zrobić? Wystarczy kliknąć w ikonkę ustawień w prawym górnym rogu i przestawić kanał Sport na pierwsze miejsce oraz zaznaczyć Sport do automatycznej synchronizacji.

Pobierz Onet News na iPhone i iPad

Pobierz Onet News na Android

Pobierz Onet News na Windows Phone

Interia Wiadomości sport

interia-sportPortal Interia oferuje tylko dwie aplikacje. Posiadacze telefonów Nokia Lumia i innych smartfonów z Windows Phone muszą wybrać aplikacje konkurencji. Co ciekawe aplikacja Interii na Androida oraz iPhone’a i iPada nie różnią co do funkcji. Wyglądają również niemal identycznie, ale posiadają trochę różne nazwy. Nic to jednak nie przeszkadza w korzystaniu z wiadomości sportowych, serwowanych przez Interię. W aplikacji możemy znaleźć relacje na żywo z najważniejszych meczy i innych wydarzeń sportowych, więc na Olimpiadzie w Soczi możemy zapewne także liczyć na relację live z biegów Justyny Kowalczyk i skoków Kamila Stocha.

Pobierz Interia Wiadomości Sport na iPhone i iPad

Pobierz Interia Sport na Android

Sochi 2014 Results

sochi 2014 resultsŻadna obecnie Olimpiada nie może się obyć w dzisiejszym świecie bez posiadania oficjalnej aplikacji na najważniejsze platformy. Tak jest też z Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi. Komitet organizacyjny Soczi 2014 przygotował aż dwie aplikacje. Sochi 2014 Results, jak sama nazwa wskazuje, to aplikacja, w której będziemy mogli sprawdzić na bieżąco wyniki zawodów sportowych w Soczi.

Pobierz Sochi 2014 Results na iPhone i iPad

Pobierz Sochi 2014 Results na Android

Pobierz Sochi 2014 Results na Windows Phone

Sochi 2014 Guide

sochi 2014 guideSochi 2014 Guide to z kolei oficjalna aplikacja dla tych, którzy osobiście odwiedzają areny Igrzysk Olimpijskich, lub chcą dowiedzieć się więcej na temat Olimpiady w Soczi 2014. Aplikacja zawiera interaktywne mapy miasta oraz miejsc, w których będą rozgrywane zawody sportowe.

Pobierz Sochi 2014 Guide na iPhone i iPad

Pobierz Sochi 2014 Guide na Android

Pobierz Sochi 2014 Guide na Windows Phone

Wyszukiwarka Google – Google Search

google searchAplikacja z wyszukiwarką Google, czyli Google Search zarówno na Android jak i iOS będzie pokazywać wyniki zawodów sportowych podczas Igrzysk Olimpijskich w Soczi. Jak to możliwe? Od jakiegoś czasu aplikacje z wyszukiwarką zostały wzbogacone o Google Now – usługę, która podpowiada pewne informacje, zanim w ogóle zaczniemy szukać. Wiadomości sportowe z Soczi będą jedną z kart w Google Now właśnie.

Pobierz Google Search na iPhone i iPad

Pobierz Google Search na Android

Będziecie śledzić wyniki na żywo z Soczi na ekranie smartfona?

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Reklama

Reklama

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji

Reklama