GTA V na pecety także z perspektywy pierwszej osoby?

GTA V na pecety także z perspektywy pierwszej osoby?

Użytkownicy Reddit odkryli bardzo ciekawą rzecz dotyczącą pecetowego wydania GTA V. Za pomocą serwisu Google Cache Browser, który pozwala przeglądać archiwalne obrazy stron internetowych, odtworzyli kopię wpisu znajdującego się na oficjalnym blogu Rockstar Games. Pochodzi ona z 12 września i zapowiada pojawienie się GTA V na konsole nowej generacji i pecety z trybem widoku z pierwszej osoby, jaki znamy z gier FPS.

Gracze mieliby możliwość uruchomienia tego trybu zarówno w samochodzie, co dałoby im widok na wnętrze samochodu, jak i podczas eksplorowania okolicy pieszo.

GTA V FPS

Wygląda na to, że wpis ten znalazł się na stronie Rockstar Games, ale dosyć szybko został z niego zdjęty. Nie wiadomo dlaczego twórcy serii GTA chcą utrzymać ten fakt w tajemnicy. Być może tryb pierwszej osoby nie jest jeszcze gotowy, a jego wydanie wcale nie takie pewne. Na pewno jednak coś jest na rzeczy – wpis został w końcu opublikowany na oficjalnym blogu twórców gry.

Czy nowość taka pojawi się w grze w wersji na konsole i pecety dowiemy się prawdopodobnie 18 listopada. Wówczas premierę będzie miało GTA V na PS4 oraz Xboxa One. Gra w wersji na PC pojawi się w sprzedaży dopiero 27 stycznia 2015 roku.

Źródło: Reddit, Google Cache Browser

Zobacz także:

GTA V znamy datę premiery GTA 5 na pecety! Zobacz wideo zapowiedź!

Quake Live – legendarny FPS powraca!

Obserwuj @PawelKanski na Twitterze

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji