Reklama

Nowiny

Grudniowe premiery: Gran Turismo 6 dla PS3 oraz gry indie

Maria Baeta

Opublikowany

Gran Turismo 6 jest niekwestionowaną gwiazdą grudniowych premier. Świąteczny miesiąc nie obfituje w tyle premier, co ostatnie trzy miesiące. We wrześniu, październiku oraz listopadzie byliśmy świadkami wielkich debiutów, w tym także wprowadzenia do sprzedaży nowych konsol PS4 oraz Xbox One.

Grudzień zapowiada się znacznie spokojniej, choć na rynku pojawią się również bardzo ciekawe gry. Wśród nich posiadacze PS3 znajdą samochodową perełkę w postaci Gran Turismo 6, nowe gry pojawią się też na Wii U, a hitem na smartfonach będzie zupełnie nowy tytuł z Angry Birds w roli głównej. Sprawdźcie jakie gorące premiery przygotowali dla nas twórcy gier w grudniu:

Grudniowe premiery: Gran Turismo 6 dla PS3 oraz gry indie

Deadfall Adventures – PC, Xbox 360 (04.12)

Lubicie przygody Lary Croft –Tomb Raider lub Nathana Dreake’a z Uncharted? Jeśli tak, to warto sprawdzić Deadfall Adventures. To gra akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w której wcielamy się w poszukiwacza przygód. Co ciekawe, tytuł został wyprodukowany przez Polaków. Po debiucie w serwisie Steam teraz swoją premierę będzie miał na fizycznych nośnikach w wersji PC oraz Xbox 360. Dla fanów Indiany Jonesa będzie to nie lada gratka.

Gran Turismo 6 – PS3 (05.12)

Posiadacze PlayStation 3 będą mogli cieszyć się 6 odsłoną jednego z najbardziej rozpoznawalnych symulatorów wyścigów samochodowych. To ostatnie wydanie przed premierą kolejnych tytułów na konsole nowej generacji. Wspaniałe samochody i realizm sprawiają jednak, że posiadacze starej konsoli wcale nie muszą zazdrościć grafiki PS 4 i Xbox One. To także doskonały rywal świeżo wydanej gry Forza 5 debiutującej na next-genie Microsoftu.

Zumba Fitness: World Party – Xbox One, Wii U (05.12)

Zumba to sport, który łączy w sobie taniec z ćwiczeniami fizycznymi. Spalamy kalorie podczas tanecznej zabawy w latynoskich rytmach. Gra może się okazać szczególnie przydatna po świątecznym biesiadowaniu. Po sukcesie poprzednich części teraz Zumba Fitness debiutuje na Xbox One oraz Wii U.

Angry Birds Go! –iPhone, Android (11.12)

Zazwyczaj w naszym comiesięcznym przeglądzie nie wspominamy o mobilnych grach. Dla wściekłych ptaków można zrobić jednak wyjątek. W tym miesiącu swoją premierę będzie miała gra Angry Birds Go. To pierwszy tytuł w którym wściekłe ptaki wychodzą poza swój klasyczny schemat rozgrywki, ponadto będziemy mieli do czynienia z grafiką 3D. Angry Birds Go to gra w stylu Mario Kart, znani nam bohaterowie zasiądą za sterami szalonych gokartów. Zapowiada się świetna zabawa w stylu szalonych wyścigów.

Wii Fit U – Wii U (13.12)

Konsola Wii U doczeka się jeszcze jednej gry oferującej ćwiczenia przed ekranem telewizora. Wii Fit U to sequel najlepiej sprzedającej się gry na konsole Wii. Będziemy mogli znów trenować i wzmacniać nasze ciało. Nie wiemy jakie będą rzeczywiste rezultaty tych ćwiczeń, ale z pewnością podczas rozgrywki będziecie się świetnie bawić, podobnie jak w innych ruchowych grach z konsoli Nintendo.

Rekoil – PC (13.12)

Ponad rok od wydania wersji beta, Rekoil doczeka się w grudniu oficjalnej premiery. Ten wieloosobowy FPS został stworzony przez niezależną wytwórnię Greenlight i będzie dostępny na platformie Steam. To klasyczna strzelanka w świecie zdewastowanym przez apokalipsę. Nie ma tutaj nic, czego już wcześniej nie widzieliśmy, to jednak świetny tytuł który tak samo wciąga, jak Counter Strike przed laty.

Na którą grudniową premierę najbardziej czekacie?

Również może Cię zainteresować