Goat Simulator – znamy datę premiery!

Pamiętacie zamieszanie wokół Goat Simulator? Gra naprawdę powstanie, a my znamy już datę jej premiery – będzie to 1 kwietnia tego roku. Symulator kozy będzie wydany w prima aprilis? Oczywiście brzmi to jak jakiś żart. Jednak grę można już zamawiać w przedsprzedaży, a jej autorzy chwalą się już pierwszymi rezultatami swojej pracy.

Goat Simulator - Symulator KozyOto jak wygląda zrzut ekranu z gry na bardzo wczesnym etapie produkcji

Gra powstanie prawie na pewno. Skąd ta pewność? Symulator Kozy można już zamówić, kosztuje 9,99 dolarów. Trudno sobie wyobrazić, że autorzy produkcji zbiorą pieniądze i oszukają graczy. Ponadto, twórcy gry są bardzo szczerzy wobec użytkowników. Oto co piszą na swojej stronie internetowej: “Goat Simulator to mała, zła i głupia gra. Została stworzona w kilka tygodni, więc nie oczekujcie, że będzie to kozi odpowiednik GTA. W zasadzie to nie oczekujcie od tej gry niczego. Szczerze powiedziawszy to lepiej wydajcie te 10 dolarów na hula hoop, stertę cegieł lub prawdziwą kozę”.

Jeśli jednak zdecydujecie się kupić Symulator Kozy za 10 dolarów, zajrzyjcie 1 kwietnia na Steam. Gra będzie już tam na was czekała.

Zamierzacie zainwestować pieniądze w tę niecodzienną produkcję?

Zobacz także:

Źródło: Gamasutra

Wczytywanie komentarzy