Gadający kot, pies i inne zwierzęta w aplikacjach na Android, iPhone i iPad

Aplikacje z gadającymi zwierzętami stały się niesamowicie popularne wśród młodszych użytkowników smartfonów i tabletów. Największymi gwiazdami są gadający kot o imieniu Tom i gadający pies Ben. Na telefon pobrać można także gadającą żyrafę, dinozaura, jeża lub… Świętego Mikołaja. Oto nasz mały przewodnik po gąszczu gadających aplikacji. Są one dostępne do pobrania zarówno na iPhone i iPad jak również na telefony i tablety Android.

Gadający kot

Gadający kotek wabi się Tom. Doczekał się już kilku aplikacji. Jedne są płatne a inne pobierzesz za darmo, my pokazujemy tylko te darmowe. Z kotkiem możemy bawić się na różne sposoby. Możemy go głaskać, wtedy będzie mruczał. Sprawdzimy też co się stanie jeśli szturchniemy kotka w brzuszek lub połaskoczemy jego stopy.

gadający kot TomTo oczywiście nie wszystko, bo najfajniejszą opcją dla dzieci jest to, że gadający kot powtarza śmiesznym głosem wszystko co się powie. Jeśli mówimy do niego po polsku, to powtarza on nasze słowa po polsku, choć sama aplikacja nie jest przetłumaczona na język polski.

Pobierz za darmo Talking Tom Cat na Android

Pobierz za darmo Talking Tom Cat 2 na Android

Pobierz za darmo Talking Tom Cat na iPhone

Pobierz za darmo Talking Tom Cat na iPad

Pobierz za darmo Talking Tom Cat 2 na iPhone

Pobierz za darmo Talking Tom Cat 2 na iPad

Gadający rudy kot

gadający rudy kotMiłośnicy gadających kotów mogą czuć się wyróżnieni. Zabawę z kotami mogą kontynuować w grze Talking Ginger, której głównym bohaterem jest gadający rudy kotek. Tak jak Tom powtarza on wszystko co do niego powiemy. Ma on jednak przepiękną rudą sierść, którą możemy zmoczyć pod prysznicem a potem spektakularnie wysuszyć używając suszarki. Nasz rudy kot pomaga dzieciom myć zęby, kiedy naciskamy na pastę do zębów kotek zaczyna szczotkować zęby, a dzieci mogą robić to razem z nim.

Pobierz za darmo Talking Ginger na Android

Pobierz za darmo Talking Ginger na iPhone

Pobierz za darmo Talking Ginger na iPad

Gadający kot się zakochał

gadajacy kot i kotka

Na walentynki, i nie tylko z tej okazji, możemy pobrać grę, w której gadający kot Tom wyznaje miłość kotce o imieniu Angela. Kiedy mówimy, Tom powtarza nasze słowa swojej wybrance. Jeśli potrafimy mówić po angielsku, kotka Angela zrozumie nasze wyznania i  może nawet nam odpowiedzieć.

Co ciekawego można jeszcze zrobić w grze? Potrząśnijcie telefonem lub tabletem, a wywołacie trzęsienie ziemi. Dmuchnijcie do mikrofonu, a spowodujecie wiatr. Przeciągnijcie palcem po ekranie, a kot wyśle kotce całusa.

Pobierz za darmo Tom Loves Angela na Android

Pobierz Tom Loves Angela na iPhone

Pobierz Tom Loves Angela na iPad

Gadający pies

gadający pies benOd kotów wolisz psy? Nic straconego! Gadający piesek Ben będzie jak znalazł. Nasz bohater jest emerytowanym profesorem chemii. Gdy może przeprowadzać eksperymenty z różnymi miksturami, cieszy się jak mały szczeniaczek. Pomieszczajcie probówki, aby sprawdzić co się stanie! Gadający pies oczywiście powtarza po nas to co do niego powiemy. Potrafi też inne sztuczki, trzeba go tylko odpowiednio szturchnąć, pogłaskać lub połaskotać. Warto też sprawdzić reakcje przedmiotów w otoczeniu pieska: telefonu i zdjęcia wiszącego na ścianie.

Pobierz za darmo Talking Ben the Dog na Android

Pobierz za darmo Talking Ben the Dog na iPhone

Pobierz za darmo Talking Ben the Dog na iPad

Gadające zwierzaki

gadające zwierzaki na telefon

Gadający pies i kot to nie wszystkie gadające stworzenia. Możemy pobawić się z innymi postaciami.

Gadający dinozaur Rex powtarza nasze słowa, ale robi to groźnym głosem dinozaura. Nie jest to więc aplikacja na telefon dla małych dzieci i jest ona dostępna tylko w wersji płatnej.

Gadający jeż Harry nie powinien wystraszyć nikogo. Jest bardzo sympatyczny, choć trochę znudzony. Kiedy damy mu do wypicia czerwony lub niebieski napój… Zmienia się nie do poznania!

Gadająca żyrafa Gina potrafi grać… W łapki! Mamy aż 48 poziomów o wzrastającej trudności. Nasza żyrafa jest łasa na smakołyki takie jak marchewki, truskawki lub… lody!

Gadająca wróżka Lila potrafi rzucać zaklęcia, inne za dania, inne w ciągu nocy. Potrafi też śpiewać różne piosenki.

Co na tej liście robi gadający Święty Mikołaj? Zdecydowanie to nie zwierze. Jego postać to miły powiew świeżości, jeśli znudziliśmy się tymi wszystkimi zwierzakami. Gadający Święty Mikołaj nie tylko gada, ale także umożliwia nam wysłanie zabawnych świątecznych kartek z życzeniami.

Gadające zwierzaki na telefon Android:

Pobierz za darmo – gadająca żyrafa: Talking Gina the Giraffe

Pobierz – gadający jeż: Talking Harry the Hedgehog

Pobierz – gadający dinozaur: Talking Rex the Dinosaur

Pobierz – gadająca wróżka: Talking Lila the Fairy

Pobierz za darmo – gadajacy Św. Mikołaj: Talking Santa

Gadające zwierzaki na iPhone:

Pobierz za darmo – gadająca żyrafa: Talking Gina the Giraffe

Pobierz – gadający jeż: Talking Harry the Hedgehog

Pobierz – gadający dinozaur: Talking Rex the Dinosaur

Pobierz – gadająca wróżka: Talking Lila the Fairy

Pobierz za darmo – gadający Św. Mikołaj: Talking Santa

Gadające zwierzaki na iPad:

Pobierz za darmo – gadająca żyrafa: Talking Gina the Giraffe

Pobierz – gadający jeż: Talking Harry the Hedgehog

Pobierz – gadający dinozaur: Talking Rex the Dinosaur

Pobierz – gadająca wróżka: Talking Lila the Fairy

Pobierz za darmo – gadający Św. Mikołaj: Talking Santa

Wczytywanie komentarzy