Farming Simulator 2013 – pobierz demo już teraz!

Demo Farming Simulator 2013Nadszedł czas żniw. Trochę z zaskoczenia, na kilka dni przed oficjalną premierą Farming Simulator 2013, pojawiła się możliwość pobrania demo gry i przetestowania jej przed zakupem pełnej wersji.

Poniżej znajdziecie informacje jak pobrać Demo Farming Simulator 2013, informacje na co pozwala demo oraz wymagania minimalne gry.

Na co pozwala demo Farming Simulator 2013

Demo Farming Simulator 2013 jest dość mocno ograniczone. Możemy co prawda rozpocząć nową grę, ale opcja zapisywania jej stanu jest niedostępna. Nie możemy zatem zapisać naszych postępów i wraz z wyłączeniem gry, wszystko co do tej pory zrobiliśmy, przechodzi w niepamięć i przy kolejnym uruchomieniu należy zacząć grę od nowa. Rozwiązanie takie jest jednak lepsze niż ograniczenie czasu gry do jednej godziny.

Niestety gracze, którzy po raz pierwszy zetkną się z serią Farming Simulator (znaną także jako Symulator Farmy lub Landwirtschafts Simulator) przy okazji Farming Simulator 2013 mogą być zawiedzeni. W demo dostępna jest tylko jedna misja z tutoriala i to w dodatku nie pierwsza, tylko jedenasta. Początkujący będą musieli zatem odkrywać uroki gry na własną rękę.

Pobierz demo Farming Simulator 2013

Demo Farming Simulator 2013 można pobrać z Softonic, klikając w poniższy link:

Pobierz Demo Farming Simulator 2013 już teraz

Wymagania minimalne Farming Simulator 2013

Co prawda grafika Farming Simulator 2013 nie powala i nie może się równać z Euro Truck Simulator 2, ale przed zakupem gry należy sprawdzić, czy będzie ona działała na Twoim komputerze.

Wymagania minimalne Farming Simulator 2013:

Procesor 2Ghz

1 GB RAM

Karta Graficzna z min. 256 MB VRAM

1GB wolnego miejsca na dysku

Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat Farming Simulator 2013, koniecznie przeczytaj nasz artykuł Czas zacząć siać, Farming Simulator 2013 nadchodzi.

Możesz także przeczytać recenzję gry, klikając TUTAJ

Co sądzicie o wymaganiach minimalnych Farming Simulator 2013? Wasze komputery dadzą radę?

Wczytywanie komentarzy