Facebook na telefon

jak ściągnąć facebooka na telefon jak mieć darmowego facebooka w telefonie jak korzystać z facebooka w telefonie jak mieć facebooka w telefonie jak miec facebooka za darmo

Facebook na telefony
Serwis społecznościowy Facebook jest na ustach wszystkich. Niemal każdy jest już “na fejsie”. Facebook przyciąga i wciąga. Jeśli mamy w serwisie sporo znajomych, to szansa, że akurat w tej chwili ktoś opublikował status lub link, który chcielibyśmy przeczytać jest duża. Stąd bardzo zasadne staje się pytanie:

Jak korzystać z Facebooka w telefonie?

Najważniejsza i najlepsza wiadomość jest taka, że ściągnąć Facebooka na telefon jest bardzo prosto. Facebook udostępnia odpowiedni program dosłownie na każdy telefon:

Wystarczy w odpowiedniej recenzji wcisnąć przycisk Download i pobrać odpowiedni program.

Jeśli dużo czatujecie na Facebooku istnieje możliwość pobrania programu tylko z samych czatem z Facebooka. Jeśli macie dużo znajomych, to działa to jak GG na komórkę.

Jak mieć darmowego Facebooka w telefonie?

Aplikacje Facebooka na telefony są darmowe. Jedyny problem jest taki, że programy te potrzebują do funkcjonowania połączenia z Internetem. Jeśli nie mamy wykupionego specjalnego pakietu danych na połączenia z siecią, korzystanie z aplikacji Facebook może nas sporo kosztować. Na szczęście obecnie każdy operator komórkowy w Polsce ma w swojej ofercie pakiety przesyłania danych, dzięki czemu można tanio surfować po sieci. Po zakupie pakietu możemy mieć Facebooka w telefonie bez dodatkowych opłat, czyli praktycznie za darmo.

Jeśli macie jakiekolwiek trudności w pobraniu lub instalacji Facebooka w telefonie, napiszcie w komentarzu. Pomożecie? Tak, pomożemy!

Wczytywanie komentarzy