Darmowe gry na iPhone’a: 5 wskazówek, jak pobierać płatne gry, nie wydając ani grosza!

Darmowe gry na iPhone’a: 5 wskazówek, jak pobierać płatne gry, nie wydając ani grosza!

Dobre gry na iPhone’a i iPada są zazwyczaj płatne. Można mieć je jednak zupełnie za darmo i w pełni legalnie bez dokonywania jailbreaka i ich piracenia. Dzięki naszym 5 wskazówkom zdobędziecie wielkie hity bez żadnych opłat!

Nie przegap promocji w App Store

W App Store często pojawiają się promocje, gdy gry są znacząco przecenione lub udostępniane zupełnie za darmo. Jednak mają one często ograniczony czas i trwają kilka godzin, góra kilka dni. Warto wtedy pobrać ciekawe tytuły bez narażenia portfela i mieć do nich dostęp w przyszłości w dowolnej chwili.

Aby nie przegapić okresowych promocji w App Store, najlepiej zainstalować aplikację, które nas o tym poinformują. Jedną z nich jest Apps Gone Free. Program każdego dnia informuje o darmowych aplikacjach i tych, które doczekały się obniżki cen.

iphone darmowe tytuł

Aplikajca Apps Gone Free pozwala zaoszczędzić graczom korzystającym z iOS-a

Śledź specjalistyczne serwisy

Podobną metodą jest śledzenie na bieżąco serwisów zajmujących się grami na urządzenia mobilne. Często nie tylko informują o obniżkach, ale też swoim czytelnikom ofiarują specjalne kody, które pozwalają na skorzystanie z aplikacji za darmo.

Na przykład serwis IGN organizuje akcję „Darmowa Gra Miesiąca”, dzięki której można zdobyć kod promocyjny do App Store’a. Wśród darmowych tytułów ostatnimi czasy znalazły się takie gry jak: Need for Speed: Most Wanted, Deus Ex: The Fall, Batman Arkham City Lockdown, Infinity Blade II czy The Walking Dead: Seasson 2 Episode 1.

Pobierz aplikacje Apple Store

Apple regularnie oferuje bezpłatne materiały dla osób posiadających zainstalowaną aplikację Apple Store. Wystarczy ją zainstalować w telefonie i włączyć powiadomienia, a wtedy zostaniemy poinformowani o promocji. Na przykład gra Color Zen była niedawno dostępna za darmo, choć normalnie kosztowała 0,99 dolarów.

Poczekaj na święta

Od 2008 roku Apple hucznie obchodzi święta Bożego Narodzenia, oferując swoim klientom wirtualne prezenty. W 2013 roku mogliśmy za darmo dostać Toca House, Mr. Crab oraz Rayman Jungle Run!

Także w tym roku zapewne pojawi się odświeżona aplikacja 12 dni świąt, gdzie w okresie od 26 grudnia codziennie pojawiać się będą prezenty. Także sami deweloperzy w tym okresie przewidują liczne promocje.

Darmowe tytuły iOSToca House oraz Rayman Jungle Run to płatne gry, które po świętach były dostępne za darmo w App Store

Uczestnicz w Beta testach

Wraz z iOS-em 8 deweloperzy będą mogli wygodnie zapraszać do testowania przed sprzedażowych wersji gier i aplikacji. Dzięki zgłoszenia chęci do sprawdzania aplikacji można mieć możliwość pogrania za darmo w tytuły, które jeszcze nie wyszły.

Pamiętać należy jednak, że gry i programy w wersji beta nie są zawsze stabilne, mają ograniczony czas działania i mogą zawierać błędy. Najważniejsze jest raportowanie ich działania, a nie sama rozgrywka. Jednak jeśli jesteście na to gotowi, to warto śledzić poczynania producentów na Twitterze, gdzie często ogłaszają się z naborem na betatestetów. Oto profile najważniejszych twórców:

Teraz już wiecie, jak zupełnie za darmo zdobyć płatne gry i aplikacje na iPada oraz iPhone’a. Dzięki polowaniu na okazje można sporo zaoszczędzić, a jednocześnie jest to w pełni legalne i bezpieczne. Jeśli macie jeszcze jakieś sposoby, to podzielcie się nimi w komentarzach.

A jeśli oprócz iPhone’a i iPada macie Maca to sprawdźcie, gdzie pobierać gry na komputery Apple’a!

Zobacz także:

Najlepsze darmowe gry akcji na iPhone’a i Androida

Ukochane gry z lat 90. już na urządzeniach Android i iPhone

iPhone, Android czy Windows Phone? Wskazówki, jak mądrze wybrać telefon

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji