Czat GG na poczcie WP.pl!

Czat GG na poczcie WP.pl!

GG zawitało na pocztę WP.pl! Od jakiegoś czasu, po zalogowaniu się na swoje konto  WP można zauważyć znajdujące się po lewej stronie okno czatu GG. Po synchronizacji z kontem GG, zobaczycie tam listę swoich kontaktów z komunikatora. Ale czatować można ze wszystkimi kontaktami, których adresy e-mail mamy wpisany na poczcie WP.pl, a nasi znajomi wcale nie muszą mieć konta GG.

Czat na Wp.pl

Nowy czat wygląda i zachowuje się podobnie do tego znanego z Gmaila. Po najechaniu myszką na dane kontaktu możemy wybrać opcję wysłania e-maila, rozpoczęcia czatu, wideo rozmowy, wysłania pliku lub skorzystania z gier dostępnych na GG. Oczywiście, tylko te dwie pierwsze opcje możliwe są bez konieczności instalowania i korzystania z GG. Do wysyłania plików czy wideo rozmów niezbędne jest GG na Windows.

Łączenie konta GG z WP.pl

Dodatkowo, jeśli zintegrujemy swoje konto pocztowe z WP.pl, to komunikator GG poinformuje nas o nowej wiadomości wyświetlając mały komunikat na ekranie komputera. W ten sposób nie ominiemy żadnej wiadomości. O ile tego, oczywiście chcemy!

Integracja WP.pl z GG

Pomysł uważam za trafiony, a możliwość połączenia naszych kontaktów GG z adresami z WP.pl i możliwość czatowania z nimi to bardzo dobry pomysł. Użytkownicy obu platform powinni być zadowoleni.

Powiązane aplikacje:

Powiązane artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji