Chcesz porozmawiać? Oto najlepsze komunikatory na Android

Chcesz porozmawiać? Oto najlepsze komunikatory na Android

whatsappPrzenoszenie rozmów głosowych i wiadomości tekstowych do internetu to nieuchronny trend. Dzięki telefonom z takimi systemami jak Android, coraz częściej komunikujemy się za pośrednictwem specjalnych aplikacji. Pozwalają one zarówno pisać wiadomości, jak również rozmawiać czy prowadzić wideo-czat. Wybór komunikatorów na Android jest całkiem szeroki. Czasami wręcz trudno coś wybrać. Poniżej kilka aplikacji, które warto wypróbować. WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger to ostatni hit platform mobilnych. Ten komunikator pozwala na wysyłanie wiadomości między użytkownikami. Przesyłać można jednak nie tylko czysty tekst, ale również zdjęcia, filmy, dźwięk czy lokalizację. Aplikacja obsługuje również czat grupowy, a dzięki rejestracji numeru wyszukuje w naszej książce adresowej znajomych korzystających z programu.

Gadu-Gadu na Android

GG na Android. Tego komunikatora chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Mobilne GG to aplikacja na Android, dzięki której możemy rozmawiać z naszymi znajomymi z Gadu-Gadu. Po zalogowaniu się, wszystkie nasze kontakty ładują się automatycznie, wraz z opisami i awatarami. Mobilne GG działa szybko i stabilnie.

SkypeSkype to znany komunikator, który służy nie tylko do pisania wiadomości. Aplikacja ta daje użytkownikowi możliwość prowadzenia rozmów, zarówno głosowych, jak i wideo. Obsługuje również wideo-czat grupowy. Po zainstalowaniu Skype na Android i zalogowaniu się, wszystkie kontakty zostają pobrane i możemy swobodnie korzystać z aplikacji.

Facebook MessengerFacebook Messenger to aplikacja, która pozwala na rozmowę ze znajomymi z Facebooka. Ponieważ obecnie serwis ten jest niezwykle popularny, więc zainstalowanie Messengera zapewni nam kontakt z naszymi znajomymi. Na razie Facebook Messenger pozwala na wysyłanie zdjęć, lokalizacji czy dźwięku, ale już wkrótce będzie można za jego pomocą prowadzić rozmowy.

eBuddy MessengereBuddy Mobile Messenger to bardziej uniwersalne narzędzie. Jeżeli nie chcecie się rozdrabniać, ten komunikator może przypaść Wam do gustu. eBuddy Mobile Messenger pozwala na rozmowy ze znajomymi z Facebook, Windows Live Messenger, Yahoo!, AIM, Google Talk oraz ICQ.

CoupleCouple to z kolei propozycja dla par. Aplikacja ta umożliwia rozmowę tylko dwóm osobom. Oprócz czata, za pomocą Couple można wysyłać zdjęcia, lokalizację czy dźwięk. Poza tym umożliwia on jednoczesne wspólne rysowanie w mini-szkicowniku. Ponieważ Couple koncentruje się na parach, daje możliwość współdzielenia ważnych dat czy tworzenia wspólnych list zadań.

Powyższa lista oczywiście nie jest zamknięta. W Google Play znajdziecie niejedną aplikację na Android, która pozwoli Wam rozmawiać ze znajomymi. Wszystko zależy od Waszych osobistych preferencji oraz preferencji Waszych przyjaciół.

Podobne artykuły:

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji