Call of Duty: Modern Warfare 4 – wyciekły interesujące detale

Call of Duty: Modern Warfare 4 – wyciekły interesujące detale

Jeden z użytkowników YouTube‘a, Drift0r, twierdzi, że widział już prawdopodobnie kolejną część gry Call Of Duty i, że jest ona podobna do serii Modern Warfare.

Na potwierdzenie jego słów nie ma co prawda żadnych konkretnych dowodów, ale jest on dosyć wiarygodnym źródłem. Już rok temu udało mu się zdobyć informacje na temat Call of Duty: Ghosts. Można więc i tym razem przypuszczać, że informacje do jakich dotarł są prawdziwe. A czego dokładnie możemy się z nich dowiedzieć?

Dzięki swoim znajomościom, Drift0r dotarł do pewnych plików multimedialnych, ale żeby chronić swoje źródło informacji nie może ich pokazać. Oto czego się on dowiedział przeglądając zdobyte dane:

  • Call of Duty: Modern Warfare 4 będzie ulokowane w niedalekiej przyszłości – prawdopodobnie w okolicach roku 2020 lub 2030.
  • Mapa, którą Drift0r widział była ulokowana prawdopodobnie w wyludnionej elektrowni o wielu poziomach. Sama budowla znajdowała się w jakimś dużym mieście.
  • Nowa część Call of Duty oznaczona jest kryptonimem Blacksmith (kowal).
  • Drift0r zaznacza też, że jego źródło nie jest do końca zaufane, a pliki które widział nie było oznaczone nazwą Call of Duty, ale ich treść sugeruje, że mogą być kolejną częścią serii. Jeśli nie jest to nowe Modern Warfare, to na pewno jest to nowa, dobrze rozwinięta gra.

Dlaczego właśnie nazwa Modern Warfare pojawia się w tych doniesieniach? Po prostu trudno sobie wyobrazić, że Activision nie chce kontynuować tak popularnej serii. Trzeba jednak przyznać, że informacje podane przez Drift0ra, nie są też w żaden sposób rewolucyjne.

Oto oryginale wideo Drift0ra w którym opowiada on o szczegółach wycieku informacji:

Jeśli chcecie poczytać więcej o grach, zajrzyjcie do naszej sekcji z grami.

Zobacz także:

Źródło: YouTube

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji