Brakuje Ci Infinity Blade na Androida? Sprawdź 7 alternatyw

Brakuje Ci Infinity Blade na Androida? Sprawdź 7 alternatyw

Infinity Blade III dostępny jest wyłącznie dla użytkowników urządzeń z systemem iOS. Na szczęście na smartfonach i tabletach z systemem Android znajdziemy bardzo atrakcyjne alternatywy!

My przygotowaliśmy zestawienie 7 najciekawszych gier z tego gatunku. Gwarantują one świetną grywalność, grafikę i zabawę. Dzięki temu zestawowi szybko zapomnicie o premierze Infinity Blade III w App Store.

Dragon Slayer iconDragon Slayer

Czary, magiczne królestwo, rycerze i potężne, przerażające, potwory – czego można chcieć więcej? Dragon Slayer, to gratka dla miłośników świata fantasy. W dodatku gra oferuje oszałamiającą grafikę, co gwarantuje wyśmienitą zabawę. Wciągający gameplay i spektakularne smoki zapewniają niespotykaną jak na urządzenia mobilne rozrywkę.

Dragon Slayer

Monster Blade iconMonster Blade

Zasada numer jeden: Smoki nigdy się nie nudzą. Monster Blade jest kolejną grą w naszym zestawieniu, w której walczymy z potworami. Poziomy są niezwykle trudne, a jedynym mankamentem gry jest płynność rozgrywki online zależna od naszego łącza. Ta gra jest klasą samą dla siebie.

Monster Blade scrn

Avengers Initiative iconAvengers: Initiative

Uwielbiacie postacie z Avengersów? Tym razem pora wcielić się w Hulka. Ten zielony, brutal po raz kolejny pokaże, na co go stać. Świetna grafika, różne wcielenia Hulka oraz wygodne sterowanie, to wszystko sprawia, że gra jest godna polecenia.

Avengers-Initiative

Blood and Glory iconBlood & Glory

A teraz czas na rywalizację prawdziwych gladiatorów. Blood & Glory zabierze nas na areny starożytnego Rzymu. Dziś ta gra z gatunku hack and slash nosi miano kultowej. W dodatku wbudowany samouczek pozwala, każdemu na szybkie opanowanie rozgrywki. Jednym słowem: spektakularna

Blood-and-Glory

Dark Meadow iconDark Meadow: The Pact

Gra w pierwszej osobie, tylko dla tych o mocnych nerwach. Oszałamiająca grafika, może wydawać nam się naprawdę przerażająca. Klimatu dodają niezwykle barwni wrogowie – od potworów z tysiącami macek po stworzenia cienie. Ciekawa fabuła i narracja w wielu językach (bez polskiego) . To wyczerpująca i fantastyczna gra.

Dark Meadow

Death Dome iconDeath Dome

Przerażający widok i różnorodne lokalizacje, to cechy świata Palamira. W którym wirus przekształcił mieszkańców w potworów i inne mutanty. Czas na walkę na śmierć i życie. Smaczku grze dodają rewelacyjne efekty dźwiękowe. Powala swoją brutalnością.

Death Dome

Blood and Glory 2 iconBlood & Glory: Legend

Jeśli spodobały wam się zmagania gladiatorów, czas na drugą odsłonę. Blood & Gloory: Legend oferuje nowe bronie, nowe areny, nowe ciosy, nowych wrogów, a przede wszystkim świetną fabułę. To epicka gra, pełna przemocy. Mimo, to warto spróbować, jeśli gustujecie w tym klimacie.

Blood and Glory 2

To nie wszystkie rewelacyjne gry na Androida. Mamy w zanadrzu wiele innych tytułów, z niemal każdego gatunku.

Wyświetl wszystkie komentarze
Wczytywanie komentarzy

Najnowsze artykuły

Ranking pobranych aplikacji